Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen ez a...

Szerintetek milyen ez a csizma? Jó választás lenne télre?

Figyelt kérdés
Igazából amit szeretnék azt a Humanicban lehet kapni, annyi a külöbség, hogy a Humanicosnak a talpa sötétebb: [link]
2011. nov. 1. 13:38
 1/9 anonim válasza:
Sztem jóó. Csinos.! :D
2011. nov. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én ilyet készülök venni, remélem leszedhetős a szőr, mert akkor univerzálisabb!!:)

Meg ezt is néztem: [link]

Szerintem mind2 egy csoda!!

Ha van még mellette egy-2 csizmád akkor vedd meg, szerintem isteni!!:)

2011. nov. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Amit te néztél az is nagyon szuper! :) Meglepő, hogy az éktalpú csizmák mennyire kényelmesek. Imádom őket :)
2011. nov. 1. 13:54
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is!!:D

A Humanic-ba egyébként mennyibe kerülnek??(ha nem gond hogy megérdeklődöm...?:)

2011. nov. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A Humanic egy kicsit drágább mint a Deichmann. Például amit én szeretnék az a Humanicban 14.000 Ft, a Deichmannban 9.000 Ft. Bár nem teljesen ugyanaz a kettő :) De a Humanicban is vannak olcsóbbak. Ott is van már 7-8 ezer Ft-ért is :)
2011. nov. 1. 14:06
 6/9 anonim ***** válasza:
(Ez most Off lesz, de tudnál nekem linkelni egy Humanic-os oldalt, ahol feltüntetik az árakat is?-nem találom... :( -bocsi.., de már 2 táskába is beleszerettem,csak nem tudom szerethetem-e tovább...:))
2011. nov. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A Humanicnak sajnos nincs magyar nyelvű oldala :( Én is kerestem már.
2011. nov. 1. 14:37
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszik:D mondjuk csak az nem jön be hogy telitalpú, de a Humanicban láttam vmi nagyon hasonlót és az platformos volt:D
2011. nov. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem az én stílusom, de azért tetszik, nagyon csini :)
2011. nov. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!