Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyiért szoktatok cipőt venni?

Mennyiért szoktatok cipőt venni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 15:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Mi a családban jobb minőségű cipőkben bízunk.Legdrágább cipőm 55000 Ft volt,ezt kb. 1 éve vettük,őszre/tavaszra/nyárra jó(sportcipő hétköznapi viseletre).Van most télre egy bokacsizmám,ami 22000 Ft volt meg egy hosszabb csizmám,ami 10000 Ft körül volt.Tavaszra van egy converse cipőm,ami 15000 Ft körül volt.Ezen kívül még vannak olcsóbb cipőim outlet-ből,bár már kellene pár új cipő majd tavaszra,mert nagy részét kinőttem.Tervezek egy új converse cipőt a régebbi mellé,meg pár olcsóbb cipőt.

14/L

2011. febr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

7-8000 maximum

Sajnos ennél többet én nem tudok rászánni.

2011. febr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
sportcipőt 3-4ezerért. bakancsot 20-25ezerért.
2011. márc. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
77%

"Mi a családban jobb minőségű cipőkben bízunk.Legdrágább cipőm 55000 Ft volt,ezt kb. 1 éve vettük,őszre/tavaszra/nyárra jó(sportcipő hétköznapi viseletre).Van most télre egy bokacsizmám,ami 22000 Ft volt meg egy hosszabb csizmám,ami 10000 Ft körül volt.Tavaszra van egy converse cipőm,ami 15000 Ft körül volt.Ezen kívül még vannak olcsóbb cipőim outlet-ből,bár már kellene pár új cipő majd tavaszra,mert nagy részét kinőttem.Tervezek egy új converse cipőt a régebbi mellé,meg pár olcsóbb cipőt.

14/L"


Ahhha, szóval apuka elég szépen kinyalja a kis popsidat, mi?:P

2011. márc. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó:Egyáltalán nem nyalja ki a "popsimat"!És ha igen,akkor mi a franc van?
2011. márc. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
73%
Semmi, abszolút nem rossz indulatból írtam, nem kell rögtön harapni a kis pincsinek
2011. márc. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
5000 Forintig. Ha nagyon akarnám megtehetném hogy vegyek márkás cipőt ( saját pénzemből, meló) de megmondom őszintén hülyeségnek tartom. Életemben kettőször volt márkás cipőm. Egy Adidas és egy Nike. Az Adidasnak 1 hét kellett mire a talpbetét kiesett belőle majd kb 3 hét alatt szinte teljesen levált a talpa. 17k volt. A Nike cipőnek két oldalt levált a gumírozása pedig nem is mostuk szimplán csak jártam benne... Azután egyre nagyobb darabon jött le.. Ismerőseimnek hasonló tapasztalatai vannak. Én csak kínais és olcsó Deichmanos cipőkön élek és kevésre van panasz! Egy sima mezei tornacipő kínais már 3 éve bírja pedig hóban sárban is használtam és még csak kicsit sem vált fel az oldala sem! Egyébként pedig egyszer vettem drága cipőt még azaz bakancsot az pedig 19K volt egy acélbetétes Red Rooster. Sokat spóroltam rá, de már 2,5 év eltelt, sok megpróbáltatáson van túl ( mégcsak nem is boxolom szegénykét) és semmi baja.
2011. márc. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!