Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kevés divatos, jó minőségű...

Kevés divatos, jó minőségű vagy sok átlagos pólót vegyek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Inkább kevés, de jó minőségű pólót vegyél, mert az olcsó kínai ruhák nem sokáig bírják. Inkább olyat vegyél, ami kényelmes, jól áll, ne divatosat! 15/L
2011. márc. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Kezdj el turizni, és vegyél sok divatos, jó minőségűt ;)
2011. márc. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Vegyesen!

Legyen két három jobb minőségű és ha marad kereted akkor gagyibbak:)

2011. márc. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

lehet hogy a jó minőségű kitart évekig, de ki a fene akar évekig ugyanazokba a pólókba járni? inkább vegyél több olcsót.

bár nem értem egészen, mert nekem minden pólóm olcsó kínai, mégsincs egyiknek se semmi baja. van köztük már 9 éves is. nem rossz minőségűek egyáltalán.

2011. márc. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Turizz.


www.renovalasbolt.hu, a Blahán a Dohány utca elején van.

Darabáeóras turi, átlag 1500 Ft körül vannak a felsők, de olyanok, hogy tátva marad a szád.

A legtöbb új, sok darabok a gyári címke is ott van.

2011. márc. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi kérdéseket.

Kicsit kiegészíteném a kérdést: 2000-4000 Ft-ért vegyek olyan pólót amin jó/modern, divatos minta van, VAGY 1000-1500 Ft-ért (esetleg 2000Ft) olyat ami egyszínű vagy régebbi esetleg nem túl "jó" minta van????


Nem a minőségre gondoltam, hanem a kinézetre.

2011. márc. 1. 21:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 1000-ért (max.) szoktam divatos felsőket venni a plázában léarázásokkor, és ugye abból többet is vehetek, sokáig hordhatom őket és még újak is.
2011. márc. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egyetértek azzal hogy vegyél 1-2 drágábbat amin látszik a márka is vagy leír róla hogy honnan van és azt egészítsd ki olcsóbbakkal. de ha már nem is követed ezt akkor szerintem inkább sok olcsót mert egy idő után a drágát is megunod és újat akarsz majd venni.
2011. márc. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!