Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kéne egy adidas superstar...

Kéne egy adidas superstar cipő de csak kövi hónapban tudok venni :// ez 2200. -ért milyen?

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 2. 17:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
hasznalt cipot ne vegyel
2011. márc. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
tré ha használtat veszek? ://
2011. márc. 2. 17:16
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem tűnik lestapáltnak, ha kifertőtleníted, miután megvetted, hordhatod!
2011. márc. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
megnéztem nagyban a képet. van rajta lyuk is és belül a sarkánál agyonra ki van kopva. használtat meg cipőben azért sem érdemes venni, mert kitudja milyen lébgombája volt az előző használónak.
2011. márc. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ezt írja: "Nőként hordtam, nincsen és nem is volt bőrbetegségem, a lábam nem büdi így szeretném kizárni ezek téves gondolatát." Szerintetek kamuzik? :D
2011. márc. 2. 17:24
 6/18 anonim ***** válasza:

Következő hónapig miért nem ér rá?

Én biztos, h nem vennék használt cipőt, legfeljebb akkor, ha a legolcsóbb kínai cipőre sem lenne pénzem. Az egy dolog, h ki tudod fertőtleníteni, de nem te tapostad ki, szóval nem a te lábadhoz igazodik, ami nem hiszem, h jót tesz (persze nem vagyok ortopédus, szóval bizonyítani nem tudom).

Azzal meg, h nem lestrapált szerintem lehetne vitatkozni. A talp a saroknál kopott, ahol hajlik a lábad, egy pici repedés is van, ha jól látom (ha kinagyítod az első képet, látszik), belül a saroknál szakadt...szóval én tuti, h várnék egy vadiújra. De te tudod.

2011. márc. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ki van szakadva a kisujj részénél, és nagyon is lestrapáltan néz ki. Legalább letakaríthatta volna, mielőtt felteszi Vaterára...! Be fog folyni a kisujjánál a víz, meg a zoknid is kifog látszani. Csak tovább szakadhat, összébb már nem.
2011. márc. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szia!

A www.sportfactory.hu-n nagyon jó akciók vannak most én is onnan rendeltem cipőt. Én gy mission-t 6000ért 15 helyett de szupersztar is van 10000ért szóval szerintem nézz ott szét vannak olcsón márkás új cipők.

Ez nagyon nem jó szerintem már kár meg venned 2200 a cipő plusz kb 1000 forint lenne ajánlottan a posta. Vegyél akkor 3000ért egy újat de nem márkásat utána meg majd egy márkásat vagy várj egy kicsit.

2011. márc. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
2011. márc. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

[link]

Köszike a segítséget de ennyi pénzem nincsen rá :SSS (18e)

2011. márc. 2. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!