Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cipő illik a kockás...

Milyen cipő illik a kockás ing + derékon egy öv + farmer rövid nadrág ruha összeállításhoz?

Figyelt kérdés

Szeretnék hozzá venni egy cipőt, de nem igazán tudom, milyen is illik hozzá. Magassarkút ne ajánljátok, nem bírok benne menni, nem az én stílusom:)

Előre is köszi. 17/L


2010. aug. 8. 19:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

egyszerű fekete tornacsuka?

vagy valami balettcipő. de egy papucs vagy szandál is jó hozzá

2010. aug. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Valamelyik nap tettem fel egy kérdést, segítettek is mert találtam övet is, meg nadrágot is, csak a cipőhöz nincs sok ötletem. Belinkelem a kérdést, s a végén van kép a ruháról:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..

2010. aug. 8. 19:54
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltam, hogy te írtad ki a kérdést.. :DD Amúgy Converse vagy saru, balettcipő... Minden megy hozzá szerintem.
2010. aug. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

:) igen, nem bírok nyugodni felőle:D

De milyen tornacipőt? Magasszárúm van csak sajnos, az szerintem elég h.ülyén néz ki vele:)

Tudtok vmi képet is linkelni? vizuális típus vagyok, nem bírom elképzelni:D

2010. aug. 8. 20:03
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát én hosszúszárúval gondoltam, szerintem nem nézne ki hülyén. :D De egy sima fekete sarut meg egy balettcipőt el tudsz képzelni szerintem, nem kell belinkelnem... :D Amúgy nagyon oda lehetsz ezért az ingért, ha napokig szervezgeted, hogy mit vegyél fel hozzá... :D Amúgy tényleg jól néz ki, de ennyire nem kell túlbonyolítani az öltözködést. :D Vedd fel hozzá, ami neked tetszik, és amiben jól érzed magad. Ennyi. :D
2010. aug. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
:) hát én ilyen túl aggódó típus vagyok:) Egyébként bátyám szülinapja lesz, már egy éve készülök rá:D:D
2010. aug. 8. 20:10
 7/12 anonim válasza:
hegyes végő cipő amiben ha valakit seggbe rugsz bele áll
2010. aug. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Saru vagy balerina :)
2010. aug. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
bármilyen nagyjából.ha magassarkút nem szeretnél, én is a szandál-balerina-tornacsuka egyikére szavazok
2010. aug. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi, megpróbálom mind a hárommal:)
2010. aug. 10. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!