Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy öltözhetnék nőiesebben...

Hogy öltözhetnék nőiesebben pénz nélkül? Megoldható ez?

Figyelt kérdés
tornacipőt,csőnacit meg hasonlókat hordok..de vannak csajos felsőim..nem vagyok deszkás tipus meg semmi..csak szeretnék néha nagyon csajos lenni.hogyan tehetném ezt pénz nélkül?
2011. márc. 7. 17:22
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
Üzenem azoknak akik csak boltból, újonnan szeretnek ruhát venni... dolgoztam a mostani divatos ruhaboltokban és biztos láttátok, hogy a csajokon az üzlet ruhái vannak...no, hát azt felveszik reggel alányok, szépen egységesen, aztán este meg leveszik és visszateszik a polcra, cirka 12 órát viselve.. és másnap ugyanez, csak egy másik darabbal... :) Szóval nem felétlenül sterilek azok a ruhák sem! :D
2011. márc. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
ha Sopronba te találsz turihelyet akkor grat ;) ennyi a hozzászólásom..tudom h boltban sokan felprobálják...de azért az mégse egyenlő a kb mittudomén hány napos viselettel...akkor a kérdésem:kevés pénzből hogy lehetnék nőiesebb?a hajammal meg semmi gond:)
2011. márc. 10. 08:53
 13/14 anonim ***** válasza:

tegnap 19:03

Nem tudom, miért gondolja mindenki, hogy aki nem jár ilyen helyre, annak az a baja, hogy használt a cucc... Vatera, teszvesz is használt többségében, mégis szerintem többen választanák azt, mint a turkálót.

Én megadtam a lehetőséget, elmentem nagyon sok turiba az elmúlt időszakban, és elmondom, mi a probléma, sőt, ismerősök is ezt mondták: A tényleg jó, márkás cuccokat az ott dolgozók kiválogatják, hazaviszik, így maradnak az ócska dolgok.

A másik, hogy pofátlanságnak tartom, hogy egy nadrág 2500 ft, egy kertészfarmer 3200 ft, leggings 1500-2000 ft (Hádában pl...). Ennyiből bárhol veszek vadonatújat.

Meg engem nem érdekel, hányszor hordták, ha jó állapotban van, de bemész egy turiba, és az összesben ugyanaz a szag, nem tudom, de számomra kicsit visszataszító, bár elviselném még azt is, csak szánalmas, hogy bolti árakon árulják a ruhákat, és ne jöjjön senki azzal, hogy "minőség", mikor szinte az összes cuccnak ha jól megnézzük a címkét, ott virít, hogy "Made in China".

Sőt, volt, hogy a Hádában ugyanaz a leggings került 1490 ft-ba, amit Skálában vettem tavaly 990-ért.


De biztos valakinek még ígyis megéri, mert "fillérekért tök egyedi cuccokat vesz" xD

2011. márc. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A Duna Plázában lévő hádában nemrég vettem egy Pimkies felsőt, amit a boltban 3000-ért láttam, itt 790-ért kaptam meg.

Egy topshop-os kardigánt is vettem,és hát magyarországon nincs topshop, szintén 790-ért

Egy F&F-es fekete top, az elején díszítéssel, nagyon szép 900 Ft volt.

És egy Dorothy Parkins csipkeruha, 1500, szóval ,nem drága, és kiváló állapotban volt...

2012. ápr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!