Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fehér converse cipőm gumi...

Fehér converse cipőm gumi része besárgult, mivel tudnám újra kifehéríteni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 09:54
 1/8 anonim válasza:
próbáld meg kimosni vagy cs a gumi részét megsikálni :)
2011. márc. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is fehér Conversem van, berakom egy párnahuzatba és be a gépbe. 30 fokon kimosom. Nekem utána olyan mintha új lenne.
2011. márc. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kb.1évig nem hordtam és ez idő alatt sárgult be, megpróbálom kimosni mosógépben, bár csak a gumija sárga, gondoltam arra is hogy csak a gumi részt sikálnám meg valami domestos félével, de féltem hogy csak rontok a helyzeten....köszi a válaszokat! :)
2011. márc. 9. 11:09
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
mosogató szerrel.. nekem is volt ilyen problémám és a tv-ben volt, ha nagyon nagyon pici mosogatószert cseppentesz egy szivacsra és megnedvesíted, akkor az valamilyen szintig megtisztítja a koszos részt..
2011. márc. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
vatta meg körömlakk lemosó?
2011. márc. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az aceton nem lehet rossz, de én személy szerint domestost szoktam. rákenem a fehérítendő gumifelüleltre, kicsit hagyom állni, aztán egy már nem használt körömkefével súrolom. de vigyázz, h ne nagyon menjen a textil részére a ciőnek, mert a színeset kifakítja a fehéret meg könnyen besárgítja. vagy most még az jutott eszembe, h egy tálba, lábasba, tepsibe nem tudom, amibe belefér a cipőd. öntesz cloroxot kb cipőtalp vastagon:) vagy egy kicsit kevesebbet is lehet, mert ugye ha beleteszed a cipőd, megemelkedik a coloroxszint:):) ebben hagyod állni. de én ezt a cloroxosat csak egy domestosos súrolás után ajánlanám, hogy a talpa is tuti tiszta legyen, ne legyen a cipő talpától csupa szutyi a tisztítófolyadék. bár ha van színes csak a cipőd talpán, lehet azoknak meg ezek nem használnak. de lehet semmi baj nem lenne tőle. próbálgass:)
2011. márc. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
színes csík a színes csakhelyet..:) szóval kék fekete piros csík ott a talpának az oldalán.:)
2011. márc. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem vans cipőm van fehér és mosás után mikor szárad megint besárgul foltonként. Erre esetleg tudtok valami megoldást??:(
2016. máj. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!