Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van ilyen kevés Férfias...

Miért van ilyen kevés Férfias Férfi?

Figyelt kérdés

Minden pasi! VASALT HAJ,CSŐŐNADRÁG,RÓZASZÍN FELSŐ... egyik srác a suliból még úgy is köszön hogy SZIJAAA,MIZUKA?PUSZCSY...STB.. :S

undoritó,miért van ilyen kevés Férfias Férfi??


2011. márc. 11. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%

Mert idióta vagy, de unom már az ilyen szar kérdéseket. "Minden pasi!"


elemezgesd ezt a 2 szót légyszi

2011. márc. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de kur.vára így van. és ha unod mért írsz? akkor csak érdekel.:P
2011. márc. 11. 14:43
 3/12 anonim válasza:
100%
én nem vagyok ilyen
2011. márc. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Érdekes én életembe nem fogtam hajvasalót, csajoknak nem köszönök így, stb. Sőt ma már a tiniknél is lecsengőben van egy metroszexuális/emós mittomén milyen őrület. Alig látni néhányat, legalábbis erre felé. Nagyobb városokban nem tudom milyen a helyzet, de sztem már ott is lecsengőben van.
2011. márc. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én erre visszakérdeznék:Miért van ilyen kevés nőies nő?
2011. márc. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
utolsó válaszoló: igen, az emo őrület már lecsengett, de most nem erről van szó. egyébként nekem is elegem van ezekből a srácokból, hogy csőgatya, meg mit tudom én milyen színes cipők, feszülős pólók, tükörben fényképezkedés, stbstb.. nemtudom, miért hiszik, hogy ettől jól néznek ki.
2011. márc. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%
miért,fiúk nem fényképezkedhetnek tükörben?Kifejezetten a lányoknak lett feltalálva a hajvasaló? Csőgatyát miért ne vehetne fel az ember,ha kifejezetten férfi,vagy unisex tipusú? Én nem vagyok ilyen,de akkoris...attól lehet férfias egy fiú vagy egy férfi,ha máshogy öltözködik,mint a te éppen beképzelt "szőgeherceged.."
2011. márc. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
akikről te írsz,azok még nem férfiak.csak fiúk.majd kinövik.
2011. márc. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nekem nem kell semmilyen szőke herceg :D

2. a tükörben fényképezgetés még nem is olyan nagy gáz,bár már közel áll hozzá.

És igen,egy férfi nem vehet fel csőgatyát,meg rózsaszín pólót,mert nem férfias. Lehet hogy már 2011-van,és mindenki divatosan öltözködik,de mért nem lehet normális,egyszerű,FÉRFIAS haja egy FÉRFINEK,normális gatyája,ami nem szűkül rá,és egy normális,nem "lányos" színű felsője? ez csak a roha.dt divatpi.csáknak jön be... és igaz. Ezek csak fiúk. De ha engem leszólítana egy ilyen srác az utcán,csak kiröhögném. :D

2011. márc. 11. 19:57
 10/12 anonim ***** válasza:
37%

Nem tudom te hol élsz, lehet hogy egy másik bolygón, de ahol én élek itt a férfiak legnagyobb része még mindig férfias. Teljesen normális öltözködéssel, hajjal, stílussal.


Ha meg a 14-16 éves gyerekekről van szó az megint más... ők kinövik 1-2 éven belül.

2011. márc. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!