Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudnék kevés ruhából...

Hogyan tudnék kevés ruhából csinosan és változatosan öltözködni?

Figyelt kérdés

Igazából nem is az a gond, hogy kevés a ruhám, mert van bőven és mind jó rám. Az a gondom, hogy van például 7db hosszúnadrágom, de csak kettőt hordok belőle. Felsőm is rengeteg van. Van, ami 4-5 éves és jó rám, de nem merem felvenni, csak itthonra, mert félek, hogy rossz szemekkel néznek rám, hogy milyen ruha van rajtam. Vagy ha egy téli felső egy kicsit bő rám, abban sem merek emberek közé menni, mert félek, hogy lenéznek miatta. Pedig én szeretnék mindig csinosan és változatosan öltözni. Hogyan tehetném ezt? Mikor csak úgy itthon próbálgatom a ruhákat, annyi lehetőséget látok, de volt hogy inkább nem

mentem el valahová, mert nem tudtam, hogy mit vegyek fel.

Azt hiszem az még fontos, hogy nőiesen próbálok öltözködni.


2011. aug. 18. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:

azokat a nadrágokat amiket nem szeretsz koptasd ki egy kicsit :D


a felsőkhőz (amik hosszabb aljúak) vegyél fel vastagabb derék övet


[link]


[link]


igazából nem tudom milyen ruháid vannak ,így nehezebb segíteni :S


használj kigészítőket


ű

2011. aug. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Őszintén? Sehogy. Ne számoljuk azokat a cuccokat amiket utálsz hisz azokat nem hordod. Mondjuk 10 felsőből és 2 nadrágból JÓL lehet, de változatosan NEM lehet öltözködni.

A változatosságot amúgy is az jelenti hogy nadrág, szoknya, szűk trikó, tunika, ing stb... vagyis sokféle holmit viselsz.

A nem szeretett cuccaid add el a teszveszen, az árából pedig vegyél újakat plusz kiegészítőket.

2011. aug. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!