Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mik a tavaszi/nyári alapdarabo...

Mik a tavaszi/nyári alapdarabok? Miket szerezzek be?

Figyelt kérdés

Van egy kis dugipénzem(15e Ft) és arra gondoltam, hogy felfrissítem a ruhatáram.Cipőim vannak,tavaszi és nyári is egyaránt, az rendben.Bőrdzsekim 2 van,marhabőr, nagyon szeretem őket, de lehet jól jönne egy csinosabb darab...arra gondoltam hogy beszerzek egy cicanadrágot, és hozzá hosszított felsőket, amit a különböző színű balerinacipőimmel variálok.

Szerintetek hol kezdjek el nézelődni, hogy ebből e keretből hasznos és jól kombinálható dolgokat szerezzek be?Tegnap elindultam, de nem igazán tetszett meg semmi...egyedül egy ruha, nagyon vékony,lenge anyagból, szép virágmintás, vékony övvel, 8ezerért...Ti mit tennétek a helyemben?

Debreceni vagyok:)


2011. márc. 12. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Idén ezek a kabátok a divat: [link]


Cipőben ismét a tornacipő 2 fajtában és mindenféle színben:

[link]


[link]


És a balerinacipők:

[link]


És ez is: [link]


Hosszított ruhákban minden játszik,főképp a denevér ujjú egyszínűek egy eltérő színű harisnyával vagy cicanacival.

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


És még sok van:)!


De persze ezeket tudni kell összehangolni,és a vastag öv amit mondtál az is divat a vastag karkötővel vékony lánccal és közepes méretű medállal.


Szóval vagy a tornacipős pólós farmeros fejtetőre csurizott hajas vagy a balerinacipős miniruhás színes harisnyás sokkiegészítős:)


Ez a kettő a divat,csak vigyázz hogy ne légy papagáj!!

2011. márc. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi!:)

és meg tudnál nevezni boltokat, ahol nézelődhetnék?

harisnyák cicanacik milyen árban vannak?::)

2011. márc. 12. 10:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Harisnya és cicanaci 150ft-1500ft-igy vannak,nem kell drágát venni...

Ezeket általában amiket linkeltem a kabátot mayo chix-ben és newyorkerben láttam h&m ben ruhák vannak és tally weji-ben is vannak ruhák.

Ezek jó áron vannak,ja és ott van még a cosmos city.


Ezek ahol be tudsz vásárolni,15e-ből,mert a replay-t és a többit nem mondom meg a retrot,mert ott csak a kabát lenne annyi:)

2011. márc. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan benézhetsz pár turkálóba is. Igazán egyedi darabokat találhatsz, fillérekért.
2011. márc. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!