Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhákat hordjak, ha az...

Milyen ruhákat hordjak, ha az alkatom miatt vastagabb combom, nagyobb fenekem van és kicsi mellem? A fekete szemeteszsákon kívűl XD

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ugyanilyen alkat vagyok.

Mivel nagyon szeretem a fűzőket (valódi, acélmerevítős), általában mell alattiakat, vagy övfűzőket hordok, ezek egyrészt felnyomják a mellett, másrészt jelentősen karcsúsítják a derekat, szóval eléggé kiemelik a derék-csípő arányt, oda helyezik a hangsúlyt.

Egyébként ennek az alkatnak "körte" a neve, szóval ha rákeresel, biztos találsz hasznos tippeket.

2011. márc. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Hol lehet ilyen fűzőt szerezni/mennyiért?
2011. márc. 14. 12:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Legolcsóbban 15-20 körül.

Ajánlom a corsets-uk.com (itt csak a waist-traininges darabokat!), extil.hu és a corset4you.com (itt az akciókat!) oldalakat.

2011. márc. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Alulra válassz egyszínű, inkább sötétebb darabokat. Felülre kerülhet apró minta, fodrok, azok optikailag növelik a látványt. Egy fodros ujj is jó lehet, kicsit szélesíti a vállad, így javítja az arányát a csípődhöz/fenekedhez képest. Viselj bátran élénk kiegészítőket, pl egy nagy fülbevaló, hosszú nyaklánc, amik a felsőtestedre vonják a figyelmet. Dögös lehet egy magasderekú karcsúsított, térdközépig érő szoknya magassarkúval, ami nyújtja a lábad, és kiegyensúlyozza az alakod.
2011. márc. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!