Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha Angliában L-es egy póló,...

Ha Angliában L-es egy póló, akkor az ugyanaz, mintha itthon is L-es lenne?

Figyelt kérdés
Ugyanúgy s, M, L, XL stb van jelezve, nem pedig számmal van számozva. Akkor most az L az ugyanolyan L mint itthon, igaz? Nem nagyobb egyel, igaz?
2011. márc. 14. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Small, Medium, Large, eXtra Large... világos, nem? ez mindenhol ugyanazt jelenti.
2011. márc. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

angliában számokkal jelölik a méretet.

8-24-ig találkoztam már méretezéssel.

az egyén 16-18-as, ami itthon 44-46-osnak felel meg. a betűk jelentését ebben a kontextusban nem ismerem, kb egy darab ruhám sincs, amiben betűvel jelölik a méretet :D

2011. márc. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 23:40

Persze, hogy ugyanazt jelentik a jelölések, de nem ugyanaz akkor sem.

Az angolok meg az amerikaiak valahogy sokkal nagyobbak. Én pl 40-42-es méretet hordok, ami normál L. Viszont ez kínaiban XL, van, hogy XXL, angolból meg jó az M-es is.

2011. márc. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nos igen. Most már személyesen is megtapasztaltam. Minden egyel nagyobb.. Legközelebb most már tudom, hogy egyel kisebb kell. :)
2011. márc. 20. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!