Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki fel venni hegyes órrú...

Ciki fel venni hegyes órrú magas sarkút? Már csak a kerek orrú a divat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

ciki nem ciki,én akkor is a hegyes orrút szeretem,csak mert divat,nem veszek kerekorrút

1 kivétellel mindegyik szandám,magassarkúm,csizmám hegyes orrú

23/N

2011. márc. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Én a divathoz nem nagyon értek, de annyi bizonyos, hogy a hegyes orrú cipő szerintem nagyon csúnya. A kerekebb orró sokkal kifinomultabb.
2011. márc. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nekem van ilyen is és olyan is, ha épp a hegyeshez van kedvem, akkor azt veszem fel és nem érdekel, mi a divat.


26/L

2011. márc. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gyűlölöm a kerek orrút,és utálom,hogy gyakorlatilag csak ilyet lehet kapni.Nem ciki,ha azt szereted.
2011. márc. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

cikinek nem ciki, de sztem rém ocsmány.. dehát ízlések és pofonok..

21/L

2011. márc. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
most megint divat lesz :) szval nem kell aggódni
2011. márc. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Divat vagy sem én hordani fogom, mert tetszik, illetve két olyan hegyesorrú cipőm is van a szekrényben, mai még a lábamon sem volt...
2011. márc. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, mert páromtól kaptam tavaly egy 15000 Ft-os cipőt ami még nem volt a lábamon.Nem akartam nevetséges lenni.
2011. márc. 16. 18:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól vagy nevetséges hogy abszolúlt divatmajom vagy. Felőlem lehetnének itthon a lady gagás cipők is divatosak, én fel nem venném.
2011. márc. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!