Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 174 cm magas vagyok. Felvehete...

174 cm magas vagyok. Felvehetek magassarkút? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sok kérdést olvastam ezzel kapcsolatban, de én a bulik miatt tettem fel a kérdésemet. (részben. :D ) Na szóval... Változó, hogy miben megyek bulizni, de ha szeretném kicsípni magam akkor egyberucit veszek fel és ahhoz ugye elég jól mutatna magassarkú. Sőt, szerintem azzal néz ki legjobban. Az egésszel az a probléma, hogy nem nagyvárosban lakom, így nem túl nagy a választék pasik terén és nem is a legmagasabb egyedek... Az a gond, hogy ha én ehhez a magassághoz, tegyük fel 8-9 cm-es magassarkút veszek fel, akkor nem fognak merni megszólítani és ez azért nem túl jó... pl. egy fekete koktélruhát ezzel a cipővel: [link] Vagy maradjak a kis 3-4 centiseknél? Kár hogy ilyen magasan bolondulok ezekért a cipőkért?
2011. nov. 1. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a cipő szerintem bűn randa, de te tudod... Magasságilag... Én 178 cm vagyok és veszek fel, bár tény, hogy nem 10 centiset, de az úgy se venném fel, ha pisztolyt fognának a fejemhez. Te döntesz, ne az befolyásoljon, hogy mikor szólítanak meg, hanem csak érezd jól magad. Ha neked ahhoz kell ez a cipő akkor hajrá. :)
2011. nov. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Már többször válaszoltam ilyen kérdésre. Férfi vagyok, 183 magas és volt már nálad magasabb barátnőm is aki 12 centis sarkat is viselt. Engem az sem zavart ha magasabb volt nálam emiatt.


Vedd fel bátran, ha egy pasit annyira zavar ez, hogy elutasít, akkor azzal a pasival amúgy se érdemes kezdeni. Ráadűsul 174+9=183, az még mindig nem vészes, elég sok pasi van ekörül a magasság körül.


Egyébként magas lányokon nagyon jól áll a magassarkú, még inkább nyújtja őket.


Az általad linkelt cipő pedig szerintem k*rva jó, nagyon bulis és szexi egyben.


Szóval csak bátran!

2011. nov. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan!

Egy ilyen cipő is max. 7 centivel emeli a magasságodat, tehát 181 cm leszel benne, a férfiak fele szerintem megvan ennyi vagy több.

2011. nov. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem nagyon nem jön be a cipő, de ha magassarkús kedved van akkor húzz fel magassarkút ha meg nem akkor ne, te tudod hogy mit szeretnél: pasizni, magas lenni stb.
2011. nov. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szerintem eleg gáz ha egy magas lány magas sarkuban van.

De ha te etöl jol erzed magad akor bisztani tuddla.

2013. jún. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
*tudlak
2013. jún. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!