Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nemrég vettem egy "szakadt"...

Nemrég vettem egy "szakadt" farmert. A szakadások mögé volt másmilyen anyagból felragasztva egy csík, de ez az anyag mosásnál lejött. Mivel tudnám visszaragasztani?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett a farmer, a boltban is féltem hogy a "szakadásoknál" ki fog lyukadni, de láttam, hogy mögé van másmilyen anyagból egy csík ragasztva és abban reménykedtem hogy így tartósabb lesz.

Azért is szeretném visszaragasztani, mert nem tetszik ha a szakadásoknál kilátszik a bőröm, de úgy hogy a szakadások mögött van az a másmilyen anyag nagyon tetszik. Esetleg pillanatragasztóval vagy tesxtilragasztóval vissza tudnám ragasztani?


2011. márc. 22. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
próbáld meg inkább varrni szerintem
2011. márc. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A varrást nem merném megpróbálni, mert mind a két lábán van 2-3 szakadás és a mögötte lévő anyag egy hosszú csíkban van felragasztva végig a lábszárnál. Szóval ha felvarrnám nagyon látszódna a varrás helye.
2011. márc. 22. 18:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért nem viszed vissza a boltba?
2011. márc. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ilyen nadrágom van, legszívesebben visszavittem volna mert egy 12000 Ft-os Sugarbird nadrágnak nem hiszem h így kéne kinéznie. Én még nem ragasztottam meg de meg fogom ragasztatni a varrónőmmel és textilragasztót fog sztem használni
2011. márc. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én is most vettem pár napja pont ilyet, nekem is lejött az az anyag. Én találtam pont olyan színű cérnát, és körbevarrtam, és egyáltalán nem látni, még közelről nézve is nehéz kiszúrni. Szóval ha nincs már választásod, próbáld meg....
2011. márc. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen nacim.Hazavittem és én kiszedtem belőle azokat az anyagokat szerintem így is ugyanolyan jól néz ki télen is húztam mert harisnyát vettem alá.Lehetett variálni milyen színű harisnyát veszek alá.Nyáron meg az esti sétákhoz vagy beülős estékre jó lesz legalább szellőzik és nem sülsz meg benne.

22/L

2011. márc. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nézegettem a nadrágot hogy mit lehetne vele csinálni, lehet hogy majd megpróbálom körbevarrni ugyan olyan színű cérnával, mint a nadrág. A boltban nem gondoltam volna hogy így fogok vele járni. Az a baj hogy nem tudom hova tettem a blokkot:S Ma több ismerősöm is mondta, hogy ők is hasonlóan jártak a szakadt farmernadrágukkal. Egyik ismerősömnek már teljesen kilyukadt a térdénél az eredetileg szakadásnál a márkás nadrágja.

Köszönöm a segítséget mindenkinek!

2011. márc. 22. 22:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Vegyél alá harisnyát és kész. Nyáron meg örülni fogsz hogy kilátszik a bőröd és szellőzik legalább.
2011. márc. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!