Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen szabású farmer áll jól...

Milyen szabású farmer áll jól egy viszonylag magas, vékony lánynak? 19 éves vagyok,169 centi,46 kg. úgy érzem semmi nem áll jól, a vékony lábaim miatt :S

Figyelt kérdés
a trapéz naci megmár elég gáz viselet ..
2011. márc. 24. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért lenne gáz? Meg is érdemled, hogy hülyén nézz ki, ilyen hozzáállással...
2011. márc. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ugyan ezek a paramétereim! :DD

Én különböző csőnacikat hordok,néha cicanadrág.Nem értem mit keseregsz,én imádom az alakomat.Jó,mondjuk alakban nem biztos,hogy hasonlítunk.

L/17

2011. márc. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

első igazán köszi....


második válaszolónak köszönöm, énis csőnacit hordok, 25öst, ruhához pedig cicanadrágot :) csak páran mostanában mondták, hogy így még vékonyabbnak tűnök és elég pálcikák a lábaim :D ezért gondoltam akkor változtatok :)

2011. márc. 24. 18:17
 4/8 A kérdező kommentje:

jah és nem gondolom, hogy hülyén néznék ki ;) csak azért mert megkérdeztem, hogy mások szerint mi állhat jól...

nemkéne ítélkezni ha azt sem tudod hogyan nézek ki.

2011. márc. 24. 18:20
 5/8 anonim ***** válasza:

25?! :O Akkor tényleg nem ugyan az.Én 27-28as vagyok,vagy xs,s.Nekem mindig azt mondják a 32-es barátnőim,hogy jaj de jó nekem,meg,hogy irigyelnek(nem dicsekvésből írom,nehogy félreérts)és a pasik sem kifogásolják,sőt.

!!Még azt írnám,hogy ne törődj másokkal meg azzal,hogy mit mondanak.Az a lényeg és a legfontosabb,hogy jól érezd magad a bőrödben/ruháidban. ;D

2011. márc. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igenigen, az én barátnőim is mondják, hogy lennének a helyemben, és a pasik is, hogy én így vagyok jól, inkább a család részéről van az, hogy szerintük nem jó.. most tornázok és többet eszek, hogy hízzak még 2-3 kilót, és így magamnak is jó leszek meg minden :D
2011. márc. 24. 18:41
 7/8 anonim ***** válasza:
ÚÚ.Ugyan ez van itt is. :D Család mondogatja néha nekem is(mondjuk versenyszerűen sportoltam/sportolok szóval azért is vagyok vékony),de most én is sokat eszek,hogy felmenjen pár kiló.Sok szerencsét! :D
2011. márc. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Neked is:)
2011. márc. 24. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!