Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha nagyon magas vagyok és...

Ha nagyon magas vagyok és nagyon vékony akkor milyen farmer állna jól?

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem csipő nadrág legyen és egyenes szárú!Van nagyon magas ismerősöm és ő is ilyet hord!


20L

2010. febr. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

háát szerintem egyenes szárút semmiképp se hordj, hisz magas vagy, és az meg még jobban megnyújtana

az egyenesszárút ink a ducibbaknak szokták ajánlani mert megnyújtja a lábukat

mostanában mennek ezek a bőülepő farmerek, próbáld ki mert az kicsit kövérít is;)

2010. febr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
semmiképpen sem csíkosat..
2010. febr. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg bőülepű farmert ne vegyél!Olyan lesz mintha besza...tál volna!Zoneklubbon láttam egyszer, hogya magas nőknek nem jó a trapéz szárú gatya!Ugyhogy egyenes szárú legyen,de ne szűkszárú(répa)!


Első voltam!:D

20L

2010. febr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

én is úgy tudom,hogy trapéz nem áll jól, most egyeneset hordok, csak valahogy mégsem érzem azt,hogy jól állna..

amúgy köszönöm :)

2010. febr. 21. 17:07
 6/8 anonim ***** válasza:

178 vagyok, egyenesszárút hordok és de nem hosszú pólóval, mert az is nyújt.

se vastag öv mert az is nyújt optikailag.

deén szeretek rövidnadrágot is hordani vastag harisnyával.

ha jó a lábad mutogasd. :D

2010. febr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
NE csípőfarmer, mert attól még kisebb lesz a popó. Vannak ezek a hosszított rerekú gatyák, az állítólag csak a magas nagyon vékony lányoknak áll jól. A bő ülepű is inkább magas lányoknak való. És minél világosabb színű, mert azok kövérítenek.
2010. febr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
180cm és 60kiló körül vagyok, csípőm és derekam is van de nekem eddig az egyenes, a cső, a répa, és a trapéz is jól állt (bár azt mindig le kellett engedni) van csípő és magas derekú nadrágom, bár azt tunikával hordom mivel csak annak áll jól a magas derekú akinek van melle hozzá (zsabós blúzzal nagyon szép)Most sötéteket hordok mert nőiesebbek, de nyáron ált fehéret. Szerintem próbálgass és olyat válassz amelyikben jól érzed magad (jók a kockásak is)
2010. febr. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!