Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért öltözik az összes lány...

Miért öltözik az összes lány csípőfarmerba meg kis rövid kabátba mínusz fokokban?

Figyelt kérdés
Csizma helyett meg ezek a tornacipők...istenem,hogy nem fagynak meg? Én majd megfagyok,pedig vastag csizma,térdig érő kabát,sapka stb.van rajtam,ezek meg úgy öltöznek mintha 15 fok lenne! Most komolyan,ennyire nem fáznak vagy csak a hiúság nagyobb mindennél?
2009. febr. 24. 16:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
A divat...
2009. febr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%

Most még nem tudják, hogy mennyire fog fájni a veséjük, vagy a méhük.

Nekem csupán egy felfázásra volt szükségem, plussz véres vizeletre ( annyira erőlködtem, hogy pisilni tudjak...).

Azóta 2 zokni, harisnya hosszú kabát, atléta, stb...

Bár én amúgy is eléggé fázós vagyok...

2009. febr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%

sajnos én is ilyen voltam 17 éves koromig

most 20 vok de sapka sál kesztyű hosszúkabát nálkül ki nem mennék ilyenkor sajnos nekem a méhem szokott néha fájni pont ezmiatt hogy akkor nagylányoskodtam :) :(

2009. febr. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
43%
végülis igaza van az első válaszadónak benne van a divat is...de én is így járok(ezért nem kell lepontozni) és elmondom hogy én azért veszek fel vastag zoknit, harisnyát, vastag pulcsit kabát alá, sapkát és komolyan mondom így nem fázok...sőt.
2009. febr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%

Divat, ennyi. Nem értik (még), hogy mi lehet a következménye egy felfázásnak. 18 éves vagyok, mégsem érdekel, hogy ki mit gondol, felhúzom sokszor a 2 pulcsit is kabát alá, csizma 2 zoknival ha nagyon hideg van.


Amúgy pedig lehet kapni szép meleg kabátokat, és normális nadrágokat is, úgyhogy én sem értem őket.

2009. febr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
ezek a csajok azt hiszik bejönnek a fiúknak hogy a minuszban is kilóg mindenkük közben a pasik ettől rosszul vannak, és tök hülyének nézik őket...
2009. febr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
azért nemaz összes és 16 vagyok és én nem.. mert tudom mivel járnah.
2009. febr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%

Érdekes kérdés :DD

Megfigyeltétek, hogy a mostani tizenévesek többsége (főleg tavasszal, amikor a nyári szezonra előszoliznak) úgy néz ki mint egy huszon-harminc éves...? Az öltözködéssel meg rá is tesznek egy lapáttal.

Naná hogy a divat miatt! Egy marha elkezdte, a többi meg megy szépen sorba.

Ha rendesen felöltöznek is lehetnek nőiesek. Ráadásul ezekkel a ruhákkal épp a nőiességüket vesztik el :S

2009. febr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%
Divatból,de az biztos hogy bajuk lesz belőle.Én nem jártam így,mindíg melegen öltöztem.Aztán jött egy felfázás,6 fajta gyógyszer,4 orvos.2 éve nem tudok kigyógyulni belőle,85% hogy nem lehet gyerekem.:( és a többit nem is sorolom.
2009. febr. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
36%
Inkább megfagynak, minthogy nagymamának nézzenek ki. Szerintem édesek.
2009. febr. 26. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!