Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért öltözik az összes lány...

Miért öltözik az összes lány csípőfarmerba meg kis rövid kabátba mínusz fokokban?

Figyelt kérdés
Csizma helyett meg ezek a tornacipők...istenem,hogy nem fagynak meg? Én majd megfagyok,pedig vastag csizma,térdig érő kabát,sapka stb.van rajtam,ezek meg úgy öltöznek mintha 15 fok lenne! Most komolyan,ennyire nem fáznak vagy csak a hiúság nagyobb mindennél?
2009. febr. 24. 16:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
"85% hogy nem lehet gyerekem" --> ötven-ötven százalék az esélye, hogy lehet-e vagy nem.(vagy igen, vagy nem) A kérdés csak az, hogy természetes úton, vagy mesterségesen. Ezt jelölné a 85...
2009. febr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
70%

Szia!

Szerintem azért teszik ezt a lányok,mert a rövid kabátban kilátszik a fenekük és ha még a derekukból is kilátszik egy kis meztelen rész,az még izgatóbb.Ennyi.Nem gondolnak a következményekre,meg persze azért sem vesznek fel hosszú kabátot,mert akkor szót fogadnának a szüleiknek és az nem trendi tizenévesen:)

Nem tudom,hogy hogy bírják ki,mert én hosszú kabátban is majd megfagyok:)

Orsi

2009. febr. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
84%
Ha kivan a segge egy csajnak az baromira nem izgató...
2009. febr. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
84%
Azért, mert nem normálisak. Majd eltelik kb 10 év és ezekkel a lányokkal találkozunk a "Teherbeesés" rovatban a miért nem esem teherbe kérdések mögött.
2009. márc. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
93%
A divat miatt!!! meg hogy a fiúk lássák a feneküket és hogy tetszenek nekik.
2010. márc. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
79%
nálunk is van egy nagy k.... csak ő néha tornacipő helyet vett fel csizmát is . ő rajta is csípőfarmer + egy kis kabát meg egy vékony blúz én sem értem h bírják de na majd ők fogják megjárni később mikor felfáznak :D
2010. ápr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
hát én is így szoktam
2010. ápr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Nem a mi hibánk az hogy te inkább kötött sapkát hordasz... Mi lágalább divatosan öltözünk... Teneked is át kellene váltanod
2010. ápr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
0%

Háát eggy az, hogy hát.. igen, divat.. meg egyébként én is ilyenekben járok és nem szoktam fázni.. =)

Egyébként meg a hosszú kabát, vagyis valamelyik már elég gááz...

2010. ápr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
90%

Úgy is lehet divatosan öltözni, ha nincs kinn a fél s*gge az embernek, meg az egész dereka. Attól még lehet jól kinézni.

Sajnálom azokat, akik csak így tudnak maguknak f@$zit fogni, az már elég szánalom xD

2010. ápr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!