Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha egy lány, olyan tizenöt...

Ha egy lány, olyan tizenöt tizenhat körüli menne szembe veletek az utcán? .

Figyelt kérdés
...viktoriánus stílusú ruhában (fűző, hosszú szoknya, esetleg csipke ilyesmik, persze együtt) mit szólnátok? Nekem nagyon bejön :)Kinéznék az emberek?
2011. márc. 26. 12:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmi baj, most olyan korban vagy, hogy feltűnősködni akarsz. Előbb-utóbb anélkül is megnéznek majd az utcán, csak győzd kivárni.
2011. márc. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mindenkit kinéznek az emberek aki nem olyan mint a többség.

De aki ilyenbe öltözik azt ez nem kell hogy érdekelje. Én is ilyen vagyok 12 éves korom óta. Sose érdekelt hogy kinek nem tetszik. Szerintem jól néz ki.

2011. márc. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Azt nem mondtam, hogy érdekelne, ha esetleg (vagyis biztosan) kinéznének, amúgy sem vagyok egy átlagos ember, megszoktam már a furcsálló pillantásokat :)

Nem azért hordok ilyeneket, hogy felfigyeljenek rám! Hanem mert tetszik. Szerintem gyönyörű ruhák.

2011. márc. 26. 12:48
 4/12 anonim ***** válasza:

"Nem azért hordok ilyeneket, hogy felfigyeljenek rám! Hanem mert tetszik."

Szinte biztos voltam benne, hogy leírod ezt is.

2011. márc. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem értem, mire érted ezt. Komolyan mondtam, nem nem kell általánosítani azzal, hogy feltűnősködni szeretnék. Nem szeretem, ha másokhoz hasonlítgatnak, márpedig ismerek pár embert, aki csak feltűnősködni akar a ruháival. Én nem. Ez egy stílus.
2011. márc. 26. 13:27
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha valamiért nem siklana át feletted a tekintetem, megállapítanám magamban, hogy áhh, remek, még egy gót, és ennyi. Szerintem a kutyát nem érdekel az ilyesmi az utcán.
2011. márc. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én sokszor öltözöm így, 22 éves vagyok.

16 évesen is így öltöztem, akkor is bámultak, most is bámulnak, ez van, megszoktam. A legtöbb ember hülyének néz, a fűző meg sokaknak tetszik (valódi acélmerevítős már több éve, sajnos az ilyen gagyi műanyagosoktól csak hacukának néz ki az egész). A discosok, cigusok előszeretettel beszólogatnak, de nem foglalkozom velük. Néhányan odajönnek, hogy hol veszek ilyen ruhákat. Az egyetemen halálra dicsérnek. A gimiben én voltam a "furcsa" és kész :)

Hát kb. ennyi az én tapasztalatom.

Az az igazság, hogy szerintem viselni kell tudni, nem szabad benne feszengeni, akkor a normális emberek inkább csodálkozni fognak, mint fújolni. Ha látszik, hogy kényelmetlenül érzed magad, és érdekel a véleményük, az sok mindent elronthat.

Bár szerintem egy valódi fűző úgy is olyan eleganciát kölcsönöz, amihez vaknak kell lenni, hogy nevessenek rajta:)

Ja és még valami: remélem nem bakancsot hordasz mindezekhez, hanem csinos, visszafogott magassarkúakat, mert az való hozzá.

2011. márc. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Pedig nagyot ugornál a fejlődésben, ha meghallgatnád a 12:42/13:15 szavait. Pontosan tudjuk, mit gondolsz, mert mi is voltunk fiatalok. Lehet, hogy te akár el is hiszed magadnak, hogy nem azért akarsz hordani ilyet, hogy feltünősködj. De ettől még mi mind tudjuk az igazat. Az emberek kinézik a közéjük nem illőt, ez teljesen normális és várható reakció. Én valószínűleg megnézném, mert szexisnek találom az ilyesmit, és mosolyognék (vagy magamban, vagy kint is), hogy kis hülye, majd felnő. A szándékos különcködés csak fiatalkorban menő, meg felnőtt gyerekeknél.
2011. márc. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Fűzőhöz nagyon gyerek vagy még.

És mindig mondom fogyj le ne fűzőzz.

2011. márc. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt, hogy lázad, majd kinövi. Ha meg hordani sem tudj a a dolgokat, akkor meg azt, hogy nevetséges.
2011. márc. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!