Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cipőt hordanak nyáron...

Milyen cipőt hordanak nyáron a goth lányok?

Figyelt kérdés
Csak azt ne mondjátok hogy bakancsot... Mert egyrészt az nyáron rohadt meleg, másrészt pedig szerintem nem valami nőies...:/ Mármint..fiúkon oké,de a lányokon nem tetszik. Én amúgy is az úgymond "finomabb" réteget testesítem meg...
2011. márc. 28. 17:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Mazsolázgass innen.:)

[link]

2011. márc. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Akiket én ismerek, azok simán felvették a bakancsot... XD De inkább nem mentek ki nyáron, mert a nap barnít, meg melegük volt abban a hacukában. Szerencsére ők kinőtték. xD

Normálisabbak... nemtom.

2011. márc. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az első válaszoló... az az oldal tök jó. Kár hogy nem lehet róla rendelni,mert nem magyar.

Olyasmi mint a darkshop,csak nagyobb a válszték

2011. márc. 28. 17:21
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ó, azt sajnos nem vettem észre, hogy innen nem lehet rendelni.:S

Egyébként érdemes körbenézni sima cipőboltokban is. Én tavaly deichmannban vettem egy nagyon szép, fekete csipkés magassarkút. Topánban is láttam olyat tavaly. Érdemes nézelődni.:)

2011. márc. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Velem az a gond,hogy a magassarkút sem szeretem...:/ Inkább a csipkés, fekete balettcipőket,vagy ilyesmiket....:)
2011. márc. 28. 17:36
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nézz szét a deicchman oldalán. ott van most egy gyönyörű fekete csipkés topánka. gyönyörű *-*
2011. márc. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És ööö megkérdezhetem ( a másik nagy dilemmám:D) hogy milyen táskád van? Mert én táskákban sem találok kedvemrevalót....
2011. márc. 28. 17:45
 8/10 anonim ***** válasza:

Goth lány vagyok/vagy inkább voltam. Sajnos én a kényelmet előrébb tartom mint azt hogy felvegyek bakancsot nyárára ezért én egy sima snassz fekete strandpapucsba jártam, Jeans Clubba vettem egy olyat aminek a lábujjánál volt egy fekete rózsa. Táskámat Takkoba vettem az is sima snassz fekete, de van gitármintás is, most a csipkésektől és masnisoktól vagyok elájulva. A Deichmannba ma próbáltam a csipkéset, valóban gyönyörű, nagy dilemma volt hogy megvegyem-e de aztán egy másik mellett döntöttem mert a csipkéset nem tudnám korlátlanul mindenhez felvenni. Egyébként ha nagyon bele akarunk mászni a goth témába, fesztiválon láttam goth lányokon fényes lakkcipőt, olyat amit ovis koromban hordtam, kerek orral, csatos szandál, neccharisnyával és miniszoknyával vették fel valami eszméletlen jól néztek ki! Olyan lakkcipőt mindenhol kerestem, de oldalakon csak rohadt drágán 20-30 ezer körül lehet kapni..


Belinkelem a két említett Deichmannos cipőt is:


[link]


[link]

Végül ezt vettem meg, nem látszik de lánccal van körberakva a masni szerintem k.jó:D Ezt egy sima vagy mintás fekete pólóhoz is felvehetem. Míg ha belegondolsz, ha felveszel egy díszes fekete felsőt ahhoz már egy díszes masnis cipő nem annyira megy.. Mondjuk én egyszerűen öltözködök. :D


Linkelek 1-2 táskát:


[link]

[link]

[link]

[link]

2011. márc. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha pösti vagy benézhetsz Shark-ba. Igaz rég jártam ott, de amikor utoljára arra vitt az utam, még tele volt goth cuccokkal. Ruhák, táskák, kesztyűk..stb.:)
2011. márc. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szandál, magasabb talppal esetleg, lakk, bőr, igazából bármi... általában ezeket is szegecsek díszítik, vagy pöttyösek, masnisak, csipkések... itt elég sok hasonló van, csak példának: [link]
2011. jún. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!