Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Zara női cipőkről vélemények?...

Zara női cipőkről vélemények? Megéri megvenni? Sokkal drágább, mint pl. a Pull&Bear, Bershka, Stradivarius?

Figyelt kérdés
És az utóbbi 3 márkáról mik a véleményetek? Megéri?? És melyiket?
2011. márc. 28. 18:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
ezekben az üzletekben szinte ugyanolyan minőségű és árú cipők vannak;) szerintem megéri
2011. márc. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
45%

Tizenkét- három Zara cipőm van, vegyesen balerinák, magassarkúk, van 1 magasszárú csizma is, szerintem korrekt minőség.

A 6000 Ft- os balerinától nem várok évekig tartó minőséget, de a tizenezres cipők tényleg tartósak és nagyon szépek.


Mondjuk én szeretem alapból a Zara-t, pl. a farmerjei szuperek.


A Bershka és a Stradivarius sem rossz, látszik, hogy azonos cég :)

2011. márc. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Igen, innen mindegyik márkától nagyszerű cipőket lehet venni. És igen, ugyanaz a cég, szóval nem lőhetsz annyira mellé :) és a sarkuk sem kopik annyira hamar mint pl. a Tally Weijl csizmámé :D
2011. márc. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én egyszer vettem egy balett cipőt jó drágán a zarában, a barátnőm ugyanazt megvette a kínaiban kétezerért, annyi különbség volt, hogy az övén nem volt zara felirat. De még a talpán a minták, meg minden ugyanolyan volt. Én azóta ott nem veszek semmit.
2011. márc. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Szerintem meg szemmellátható a különbség a márkás meg a kínai között...a varrás, az anyag, az illat...teljesen különböző, én úgy gondolom. :)

Na és árban?? Mind a 4 egy szinten mozog? Köszönöm szépen a válaszokat.

2011. márc. 28. 22:37
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd, nem vagyok olyan bamba hozzá, amúgy buffalo cipőket hordok, imádom a cipőket, de ha nem láttam volna saját szememmel, akkor én sem hiszem el, hogy ugyan az volt.

Amúgy ott gyártják úgy is a sárgáknál az összeset, ez olyan, mint terranova made in italy, a címkében meg bangladesh.

2011. márc. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nekem a zarából és a bershkából van cipőm, ugyanaz a minőség szerintem mind: nem rossz, de vannak alapvető bajok, pl. mindkét cipőnek életveszélyes talpa van, annyira csúszik. De amúgy egész tartósnak tűnnek, jól bírják pl. a csoszogást:) ha van valami leárazás, akkor megéri megvenni őket, de teljes áron már nem, vennék belőlük.
2011. ápr. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

És ezek vagy inkább a Deichmanban találhatók?

Mikor árazzák le legközelebb őket? :)

2011. ápr. 4. 10:34
 9/19 anonim ***** válasza:
Deichmann. Nagyobb a választék és szó nélkül cserélnek, ha valami baj van vele. A fentiekben alig van pár féle cipő, a cipő garanciájukat bár nem ismerem, de nem hiszem, hogy olyan jó, mint egy kifejezetten csak cipőkre ráállt üzletnél (ilyenkor szokott jönni az, hogy elküldik hetekre bevizsgálni, hogy kiderüljön, te vagy a hülye, nem a cipő a gagyi, míg ilyen egy deichmann/humanic boltán gyakorlatilag nincs) meg ha ki is cserélik, akkor mit választasz helyette? Abból a négy-öt féléből, ami épp van? Mert, ha ronggyá ment a cipőd, nem segít ki, hogy ha egy se tetszik az épp kapható négyből, akkor vehetsz egy farmert. :)
2011. ápr. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

:) És a sarka melyiknek tart tovább? Nekem ez a legnagyobb problémám a cipőkkel, komolyan mondom mindeniknek lejön a sarka és egyszer csak tipegés közben megüti a fülem az a csúúnya hang, amit a leesett cipősarok okoz. :) :S

Leárazások mikor lesznek, azt nem tudod véletlenül?

Bocsi, hogy ennyit nyaggatlak.

2011. ápr. 4. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!