Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre leopárdmintás ruha?

Esküvőre leopárdmintás ruha?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
neee
2011. márc. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
fújj...
2011. márc. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmiképp se! Esküvőn az a lényeg, hogy a menyasszonyra és a vőlegényre figyeljen mindenki. De szerintem a leopárdmintás ruháddal kitűnnél a tömegből. Meg nekem amúgy se tetszik ez a minta, és esküvőre szerintem ilyet "nem illik". Inkább válassz valami krémszínű, halvány kék/lila (stb) ruhát.


15/L

2011. márc. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Max ha fekete-fehér...
2011. márc. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és ak csak a lakodalomra?:D
2011. márc. 28. 20:17
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Oda se, ha csak nem az a szándékod, hogy fennen hirdesd: ide süss, szingli vagyok, egy vadmacska, rádmászok és széttéplek, csak legyen már pasim!


Esküvőre se, és lakodalomba se.

Legfeljebb diszkóba, partizni, vagy a sarokra, máshová el nem tudnám képzelni. :(

2011. márc. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne. Tényleg ne.

Ha nem akarsz habcsóknak kinézni, válassz színes, de egyszínű ruhát, gyönyörűek vannak.

2011. márc. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
színes, egyszínű (vagy esetleg visszafogott mintás) ruhát válassz. a pasztellszínek egyébként divatok mostanában.
2011. márc. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!