Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhákat hordhatnék az...

Milyen ruhákat hordhatnék az alkatomnak megfelelően? (LENT)

Figyelt kérdés
17 /L. nem vagyok az plázacica stílusu csaj.. de szeretek divatosan öltözködni. csak az a baj hogy felszedtem 6 kg-ot a derekamon,fenekemen,hasamon és a combomon is meglátszik rendesen és a régi ruháim nem igazán álnak ugy mint pár hónappal ezelött.. jön a jó idő és pulcsikkal nemtakarhatom elm a sulyfeleslegemet.. tippek ötletek? :)
2011. márc. 29. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
add le a azt a pár pluszt.
2011. márc. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
segítség hogy hogyan?
2011. márc. 29. 18:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Hmm... Ha van kutyád, akkor ahelyett, hogy a jó időben a gép előtt ülsz, vidd el sétálni, szaladgálj vele, fussatok. A lényeg, hogy mozogj, és minél többet...
2011. márc. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha csak az étrendeden változtatsz már akkor is le tudsz adni pár kilót.


Sok zöldség, kerüld a mekis kaját és barátait, semmi cukor, sok viz...

2011. márc. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

hagyd ki az étrendedből a fehérkenyeret(ez nagyon sokat segít!), és a cukrokat, egyél sok zöldséget, igyál sok vizet, és naponta többször egyél kis adagokat.

És persze mozogj, mondjuk kezdetnek sétálj le egy-két megállót, ahelyett, hogy buszra/metróra/villamosra szállsz, lift helyett lépcső, ésatöbbi.:)

Amúgy ennyiből nem igazán tudom megmondani, h milyen ruhákat hordj, de ha mondjuk fenékre híztál ne vegyél fel nadrág felett véget érő polókat azaz ne lógjon ki a derekad(ez elég gyakori hiba az olyan embereknél akik hirtelen felszedtek egy kicsit). Ha combra híztál nagyon akkor ne répa gatyát vegyél fel, hanem egyenesszárú nadrágod.

2011. márc. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!