Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most őszintén, mi a baj ezzel...

Most őszintén, mi a baj ezzel a ruhával ha ballagásra felveszem?

Figyelt kérdés
Hugommal a ma összevesztem ugyanis amit vettem a 8.os ballagására, amiben el szeretnék menni, teljesen kiakadt..nem tudom jogosan e, szerintem ez egy elegáns, és szép ruha ünnepségre, de már olyanokat is kitalált hogy a tanár be fog nekem szólni..egy ruha miatt...én ezt már komolyan nem értem, tegnap vettem meg, és amikor meglátta..eddig meg semmi baja nem volt vele, és anyu szerint jól is áll rajtam.Ti mit gondoltok, őszintén? Erről lenne itt szó: [link]
2011. márc. 29. 19:27
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja.. 23 éves vagyok
2011. márc. 29. 19:27
 2/20 anonim ***** válasza:
nekem tetszik:-D
2011. márc. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nekem is, nagyon.És pont erre az alkalomra vettem.És kicsit bánt is a dolog, mert nem értem miért csinálja ezt.Amíg képen látta okés volt, de ahogy meghozták és meglátta..:S
2011. márc. 29. 19:32
 4/20 anonim ***** válasza:
sztem tök szuper :) szerintem csak féltékeny rád :)
2011. márc. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Talán az lehet a baja, hogy 'túl' kivágott és rövid. Nekem nagyon tetszik és szerintem lehet elegánsan is viselni, mondjuk egy szép fekete magassarkú szandállal és egy hozzáillő táskával.
2011. márc. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyon jó de énis féltékeny lennék a nővéremre ha jövőre így jönne el a ballagásomra (mondjuk énmár 17 vagyok xD) de gondolj bele h nekik van az a gagyi ünneplő te meg tök jólnézel ki mellette így mindenki rád fog figyelni és nem rá :/ de am a ruha nagyonjó :D
2011. márc. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Szia,nekem nagyon tetszik a ruha.Nem hiszem,hogy bárki beszólna neked érte.


Amúgy szabad tudni hol vetted? :)

2011. márc. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
szerintem tok jo:)
2011. márc. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

az a baja a ruhával,hogy túl jól fogol benne kinézni,neki meg ugye a kötelező egyenruha...


meg ugye csak 14 éves,még fejlődik a teste ,a melle is kisebb lehet mint neked,ebbe meg te szépen kiteszed amid van...


féltékeny...

2011. márc. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
hát, ebben inkább buliba mennék, de egy vastagabb szövésű fekete harisnyával, fekete magassarkúval, és vmi blézerrel jó lesz.
2011. márc. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!