Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Hol lehet elegáns,...

Csajok! Hol lehet elegáns, női pólókat/blúzokat venni Miskolcon elég jó áron?

Figyelt kérdés

Piacon is nézelődtem, csicsás, gagyi, orbitálisan kiment divatról árulkodnak. A szüleim persze egyből meg akarták nekem venni azokat, amiket kinéztek, de mondtam, hogy én hordom őket, nem pedig Ti. Meg ők ott vannak egymásnak, már nem kell divatosan öltözködniük, elég ha csak egyszerűen és szépen. Én se vagyok divatmajom, több mint egy éve vettem magamnak ruhát, de már nagyon kellene. Főként blúz, úgy érzem, "felnövök" és általában a nők szép, fehér blúzban vannak, meg fodros, vékony, hosszú ujjú pólóban.


Meg azt szeretném kérdezni, hogy tavasszal kardigán helyett milyen öltözéket vesztek fel, mikor még hűvösek a napok?


Az elég jó árat úgy értettem, hogy 5000 alatt.


Köszönöm!


2011. ápr. 2. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Szinvapark,azon belül a Chilibe szerintem jó cuccok is akadnak.De ha végigmegyek a sétálón akkoris találok rengeteget,pedig elég válogatós vagyok:)
2011. ápr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a cosmos cityben nézelődök, vagy az invázió/familia divatárukban, ha sok időm van akkor a sétáló utcát is végig járom. A chili is jó a szinvaparkban.
2011. ápr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kiröhöghettek, de: a cosmos city merre van?
2011. ápr. 2. 17:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Van a plazaban a földszinten a gyógyszertárral szemben is, de az nem túl jó, kicsi hely, zsúfolt, bunkók az eladók. Oda nem szeretek járni. A nagy cosmos city a new yorker mellett van, a nagy tescoval szemben lévő üzletsorokon, talán stop.shop a neve.

Néha a C&A-ban is ki lehet fogni jó dolgokat, de én 10 esetből 2-3 alkalommal vettem valamit, ugyanígy a H&M-ben.

2011. ápr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tényleg ha már szóba jött a New Yorker is jó szerintem:) És vannak leárazások sokszor.
2011. ápr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az Orsayban is szépek vannak és mindig van leárazás is.

meg most lesznek a Glamour napok és 20%-os kuponjuk van.

2011. ápr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A Karát fashion-ban is lesz leárazás. Minden póló 500 forint. Az Orsay merre van?
2011. ápr. 4. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!