Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen öltözködésre, ruhákra...

Milyen öltözködésre, ruhákra mondod, hogy különleges, egyedi?

Figyelt kérdés

Mert ugye vannak divatos ruhák, de mégis milyenre mondjátok hogy nem "tucat" meg " tömeglányos", hanem egyedi, stílusos, különleges?

amúgy lookbook.nu-s stílusra törekszem. de csak olyanra ami jól áll, és ami tetszik, meg ami a pénztárcámnak is megfelelő, mert szerintem azok a ruhák divatosak de mégis nagyon egyediek és különlegesek.


2011. ápr. 2. 23:58
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Japán divat, decora: [link]


Na ha valakik, hát Ők egyediek és kilógnak a sorból. Ha Magyarországon valaki hétköznap ilyen ruhába mászkálna, akkor tuti leidiótáznák, de nekem tetszik. ^^

2011. ápr. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%

Megvagytok ti veszve ezzel, nem a ruha teszi az embert.

Azt hiszitek ha valaki kitűnik az öltözködésével a sorból akkor ő valami világmegváltó ember. Tévhit.

2011. ápr. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló, ez csak egy kérdés volt, nem azt mondta ezzel, hogy a ruha teszi az embert. Amúgy meg, ha ez a véleményed, miért vagy ebben a témaközben?? -.-

Bocs az offért.

2011. ápr. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazából az összehatásnak kell szerintem különlegesnek lennie. Szerintem a lookbook az inkább trendi, mint egyedi, de összeállítástól függ. Azok az egyedi darabok, amikből valami miatt csak 1 van, vagy csak nagyon kevés. Tehát pl ha a h&m-ben veszel valamit, az nagy valószínűséggel bár ízléses, de nem egyedi, mivel a másik 25 millió ember is meg fogja venni. De ha valami varratott, kézzel készített, másféle gombokat varrsz rá, van rajta egy hímzés...stb az már lehet egyedi. A különleges az már sokkal tágabb fogalom, azt inkább olyan dolgokra szokták mondani, amit nem mindenki vesz fel, vagy van valami nagyon elegáns, vagy éppen rédekes részlet rajta (pl szokatlan anyagból készült, nem hétköznapi a gallérja, vagy bármi). Szóval a lookbookon szinte biztos nem találsz egyedi ruhát, különlegeset találhatsz, de ha úgy kombinálod őket, akkor lehet az összhatás egyedi, ami csak rád jellemző, mert másnak mondjuk tuti nem jutna eszébe, hogy az a két darab összepasszol.
2011. ápr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
indie stílus.
2011. ápr. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!