Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bőrkabáthoz milyen felsőt...

Bőrkabáthoz milyen felsőt lehet felvenni?

Figyelt kérdés
Fekete, rövid bőrkabátom van, farmert szoktam hordani magassarkúval. Milyen felsőket vehetek fel hozzá, ami nem póló, hanem inkább csinos, nőies felső. Ha képet tudnátok linkelni azért hálás lennék!!! 20/L
2011. ápr. 5. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! képet sajnos nem igen találtam... De én általában fodros blúzt veszek fel (3/4-es ujjal) vagy, ami most nagy sláger, elöl gombos a mellnél. Ha találok értelmes képet, akkor linkelek :) Szerintem olyat keress, ami egyszerű és nőies, kicsit hosszított. És ha rövidebb a kabátod, mint a felső, akkor nagyon jól néz ki, ha színben passzol a felsőd a táskáddal, vagy a cipőddel:)

Keresek tovább képeket, mert így leírva nem biztos, hoyg érted mire gondolok:) Remélem kicsit segítettem:)

20/L

2011. ápr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

A csíkos, masnis dolgok most nagyon mennek, egy ilyet el tudnék képzelni, csak nem atlétás fazonban:

[link]


vagy valami hasonló lazább fazon kicsit komolyabb mintával, mint ami a képen van: [link]


vagy ez (szintén mondjuk 3/4edes ujjal):

[link]


Hirtelen ennyit találtam. Én gondolkoznék a helyedben a kis apró virágmintás felsőkön is. Azok is nagyon mennek mostanában és szerintem marha jól néz ki bőrdzsekivel és magassarkúval:)

2011. ápr. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!! Nagyon sokat segítettél!! =)) most szeretnék bevásárolni a tavaszra, nem tudod esetleg, hogy a Tally és Pimkie üzletekben találok most ilyen felsőket? Vagy inkább most pólók vannak?
2011. ápr. 5. 16:30
 4/4 anonim ***** válasza:
tallyban tuti vannak, láttam mostanában. Pimkie meg nincs a közelben, azt nem tudom. De ha a Tallyban van, akkor ott is kell lennie :D
2011. ápr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!