Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A csajok többsége miért...

A csajok többsége miért farmerben meg bőrdzsekiben flangál manapság?

Figyelt kérdés
kezd kicsit egyhangú lenne a divat
2011. ápr. 6. 12:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
jólírod, mert ez a divat... a farmer amúgy nagyon kényelmes, én is szeretem, jobban szeretem mint egy szövetnacit, bár én inkább fekete farmertszerű nacikat hordok, vagy fehéret. a bőrkabát meg jól néz ki, bár tényleg nagyon divat lett mostanában, nekem is van, de szerintem beújítok valami másfajta kabátra tavaszra.
2011. ápr. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sose volt börkabim,de szeretnék, nagyon tetszik,mert szexi.sportos és szexi ruhákhoz is megy.Na meg egy kicsit vagány is.
2011. ápr. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

mert minden más cuccnál ütősebb

én vettem egy vagány szövetkabátot, passzos, karcsúsított, a kutya sem vesz észre benne.....

de ha strasszköves farmerben feszítek, mintha valami díva lennék úgy lesnek....

2011. ápr. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
jolmondjatok ez a divat... de viszont jol is nezz ki, a mindennapokra a fital lanyoknak igazan elonyos
2011. ápr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
75%

én is ebbe járok,16 éves vagyok

Nem m1 mibe járunk? :D igazából én nem követem a divatot, azt veszem / hordom ami tetszik, nekem ez tetszett, nem másokon lesegetem ki mit vesz fel és én is fel akarom... szimplán a bőr kabátot barátom kedveltette meg velem azóta hordom, farmer meg alap nadrág szerintem a 90% embernél. :)

2011. ápr. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Én is ezt hordok, de nem azért, mert ez a divat. A bőrkabát már nagyon régóta tetszett, és most, hogy pár éve divatos, olcsón hozzájuthatok szexi vagány darabokhoz. És ezt imádom:)
2011. ápr. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
85%

Szögezzük le: a soksok kis csajon látott bőrkabátok többsége MŰbőrkabát, előre látom, hogy itt a gyk-n mindenki igazi bőrkabátot hord...:D

Másik nagy kedvencem, hogy itt senki se a divatból hordja, bárkin meglátok ilyen kollekciót mindenki bőszen mondogatja: én nem divatból hordom, az én egyéniségemhez passzol.

Ezek szerint itt valamiféle testvériség van, mert itt mindenkinek ilyen az egyénisége.

Mondja ezt egy szabótanuló.

2011. ápr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
75%
Tyű, nekem már akkor megvolt a bőrdzsekim, amikor még a rockereken, metálosokon kívül nem nagyon hordta senki:)
2011. ápr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
94%
Miért mit hordjanak? Ha az ember latexet hord, arra itt a Gyk-n azt mondják, hogy r.ibancos. Ha az ember melegítőt hord, arra itt a Gyk-n azt mondják, hogy cigányos. Ha az ember farmert hord, arra itt a Gyk-n azt mondják, hogy tucat, hogy egyhangú a divat. Mit kéne felvennünk, krumplis zsákot?
2011. ápr. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 42%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:36


Igen lehet , hogy van olyan aki csak divatból hordja vagy azt lesi, hogy mások mit vesznek fel:) De nem törvényszerű, mint ahogy azt sem, hogy te azt feltételezed azokra, akik azt írják, hogy azt hordanak ami nekik tetszik, és nem divatból...Ezen nem értem mit nem lehet érteni. Én is olyan cuccot veszek meg ami nekem tetszik és kész, lesz@rom ha divat ha nem. :)

Szóval..ezen nincs mit túlbeszélni.

Ha tetszik nekik vegyék fel , ennyi. Max ha nem tetszik neked nem nézel rájuk.

Nekem van szövetkabátom is , de most ballon kabátot akarok venni,igazából már ez régebb óta tetszik csak mint ahogy most is, sehol nem találok ilyet(megfelelő áron).Úgyhogy lehet marad majd az egyszerűbb. Az egyszerű is néha nagyszerű:D.

Farmer- nem tudom ezzel mi baj van, vannak nagyon csinos darabok is. Szívem szerint sosem szerettem hordani szoknyát, de még térdnadrágot sem. Így marad a farmer, azt meg több mindennel lehet kombinálni. A hétköznapokra meg szerintem tökéletes a farmer. Nem megyek én úgy mindenhová, mint ha divatbemutatóra öltözködnék.

2011. ápr. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!