Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért ilyen igénytelen a párom?

Miért ilyen igénytelen a párom?

Figyelt kérdés
Már több mint 5 éve vagyunk együtt a párommal.Mostanában olyan igénytelen öltözködésileg.Évente kb 1x vesz magának új ruhákat.Alig bírom rábeszélni.Foltos, néha szakadt pólókban járkál az utcán.A nadrágjai is néha foltosak(pl. hipó meg stb.).Az alsógatyái(boxer) is olyan rondák.Szakadtak, foltosak meg kinyúltak.Amúgy magára mos már lassan két éve.Már mondtam neki mit, hogyan kell,hány fokon.De nem jön neki össze.Már mondtam neki, hogy olyan igénytelen, de azt mondja, hogy munkába jó az.Mert szinte mindíg dolgozik, de mikor elmegyünk sétálni meg közös programokat csinálunk olyan égőnek érzem, hogy így öltözik.Nem érdekli a dolog, de ha én meg kiöltözöm melette akkor hülyén érzi magát.Régebben sem volt egy divat őrült, de nem volt ennyire igénytelen.Tőlem meg elvárja, hogy csini legyek meg ápolt.Az nem érdekel, hogy otthon miben van, de az utcán igen.Mit csináljak vele?Néha elmegy a kedvem a szextől is mikor meglátom a csöves alsógatyájában.Hozzáteszem a ruhái nem koszosak.Mindketten 23évesek vagyunk.
2011. ápr. 6. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
eeeh.. mondd meg neki talán... mindent amit itt leirtál.. mert ez már igénytelenség..
2011. ápr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

:DDDDDDDD

dobáld ki a cuccait, rángasd el vásárolni

járj te is csövesen, és ha kérdi miért megmondod, csak hozzád illően öltöztem..ez így nem mehet tovább...

fenyegesd meg hogy elhagyod, ha nem fog normális cuccokba járni..

vagy ha együtt vagytok valahol és jön szembe egy srác..mondjad neki hogy milyen elegáns volt..hátha észre veszi magát..

vagy vegyél neki egy gatyát legalább:D

23/L

2011. ápr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Anyagilag nincs rossz helyzetben? Nekem is volt olyan év, amikor alig vettem valamit mert még a turira se futotta. A férfiaknál ez kínos kérdés, lehet hogy nem meri bevallani.


Mondjuk 5 év után szerintem vehetsz neki ajánékba ruhát. Születésnapra egy jobb inget, farmert valamit...Mondjuk azért előtte nem árt tapintatosan kikérni a véleményét, hogy fel is vegye amit kapott.

2011. ápr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az anyagi helyezete megengedné, hogy vegyen magának ruhákat.Nem márkásat, meg drágát, de mondjuk pár ezerért pólót, gatyát stb.De nem tartja lényegesnek.Már vettem neki pólókat, övet, boxereket stb. ajándékba névnapra vagy valami alkalomra.Nagyon ritkán jön rá, hogy venni akar cuccokat.De akkor is nagyon sajnálja rá.Amúgy is elég smucik alak(ezt mindíg mondom is neki).Volt már többször is, hogy a ruhákra szánt pénzt inkább elköltötte cukrászsütire meg olyan dolgokra ami haszontalan, nem marad meg.Pár éve még igényesebb volt.Sosem volt mondjuk egy ruhamániás.Meg mióta együtt vagyunk 75 kilóról felhízott 98-ra.Amúgy a magassága majdnem 190cm, tehát úgymond nem néz ki kövérnek a magasságához, de akkor is engem zavar.Már mondtam ezt is neki, próbálkozott is többször fogyással meg izmosodással de megunta, meg mindíg dolgozik és fáradt hozzá.Ezt mondjuk megértem.Azt mondta múltkor, hogy ő inkább valami fincsi kaját vesz inkább mint ruhákat.Mit képzelek én??
2011. ápr. 6. 22:48
 5/11 A kérdező kommentje:
Jah múltkor mikor nála voltam és pakolásztam a szekrényében(tudott róla)kidobáltam pár ruháját, mondtam hogy ne is dumáljon.Csak röhögte, nem haragudott.De ha aruhákról van szó, hogy vegyen már újakat nem nagyon tetszik neki.Azt mondja, neki a kinyúlt póló kényelmes és a kinyúlt alsógatya a legjobb a világon...
2011. ápr. 6. 22:55
 6/11 anonim válasza:
Ításodból itélve, unod amit csinál, meg nem tetszik h meghízott..hagyd ott..ennyi.találsz különbet.ennyi..
2011. ápr. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
sztem is hagyd ott, ha már 23 évesen így elhagyja magát, később sem lesz jobb
2011. ápr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vélemyényeket, de ezért nem fogom elhagyni.
2011. ápr. 8. 09:46
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát ha mellettea maradsz akkor igazából két dolgot tehetsz. Vagy megmondod neki, hogy szedje össze magát, mert már nagyon elhanyagolt vagy nem szólsz és elnézed neki.

Én az előbbire szavazok, mert annál több esély van arra hogy változik a dolog :D

Ne azt érezze, hogy ez leszúrás vagy nagy elvárasid vannak felé, hanem hogy segíteni akarsz neki mert szereted. Azt is felajánlhatod neki, hogy vegyetek együtt ruhát ha magától túl bizonytalan.

2011. ápr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért az durva, hogy 23 évesen már ennyire leszarja. Mármint ez a tipikus "már együtt vagyunk, szeret, nem kell tennem érte semmit, fogadjon el ahogy vagyok" gondolkodás.

Adj neki ultimátumot, mert ez csak rosszabb lesz.

2011. ápr. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!