Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan érjem el hogy a párom...

Hogyan érjem el hogy a párom változtasson egy kicsit az öltözködési stílusán?

Figyelt kérdés

MIndig ugyanolyan cuccokat vesz,ugyanolyan cipö,poló,nadrág zokni stb stb..vagy fekete,vagy fehér...semmi más.Kész horror vele elmenni vásárolni,mert ami jól néz ki,az nem tetszik neki :O

Elöre is köszi a válaszokat!

24/N


2011. szept. 11. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
minek akarod megváltoztatni? miért nem jó így? örülj neki, hogy nem egy bohóc
2011. szept. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekli más ízlése, van sajátja.

Semmi baj nincs ezzel, szerintem, ahogy elnézem a mostani rózsaszín pólós, virágos nadrágos, szempillaspirálos, vasalt hajú bu.zinyuszikat, inkább örülj neki.


Mert még ha susogós melegítő-makkos cipő-hálós trikó-kombóban járna, akkor megértem, de így?

2011. szept. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Unalmas az öltözködése.Nem akarom én se hogy b*zisan öltözzön,de ne legyen már tök egyhangú
2011. szept. 11. 14:10
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
pff, inkább rajtad kéne változtatni, elég sokat.
2011. szept. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:16


pfff velem nincs semmi baj,nem nekem kell változnom de azért köszi a választ kib*szott hasznos volt.Hány éves vagy?12?

2011. szept. 11. 14:22
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy legalább próbálja fel a kedvedért és ha akkor sem tetszik neki, akkor ne erőltesd. Nem a ruha teszi az embert, legjobb pillanatokban úgy sincs veletek :D


19F

2011. szept. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
:)) te vagy még nagyon gyerek, kedves kérdező.
2011. szept. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!