Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ballagásra dukál egy rózsaszín...

Ballagásra dukál egy rózsaszín cipő?

Figyelt kérdés
Ha nem, mért nem és akkor milyen jó? csak kék, fehér vagy fekete?
2011. ápr. 9. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Természetesen jó, ha közröhej tárgya akarsz lenni.
2011. ápr. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél fel egy szép fekete cipőt, annyi féle van, biztos találsz olyat, ami tetszik, és illik az egyéniségedhez. De egy rózsaszín cipő... szerintem nem elegáns.
2011. ápr. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem te ballagsz, akkor tökéletes. De ha igen, akkor legalább erre az egy alkalomra vedd fel a feketét.
2011. ápr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy fehér bluz fekete szoknya összeállításban kell-e ballagnotok, mert ha egyenkosztüm van, ami mondjuk szürke, vagy nincs meghatározva, hogy milyen színben, csak elegánsan kell felöltözni, akkor mondjuk egy rószaszín blúzzal el tudom képzelni. De ha pingvinszerkóban ballagsz, akkor nevetséges, mert egyszerűen feltűnő lesz és nem illik hozzá amúgyse színben.
2011. ápr. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

én ballagok és matrózblúzban, de nem pinkre gondoltam, hanem valami sötét magenta színre

de lehet, hogy az valóban nem a legjobb választás

[link]

és egy ilyesmi? vagy ez meg nem illik hozzá?

2011. ápr. 11. 14:46
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Matrózblúzhoz szerintem mindenképen feketét vegyél, röhejes lesz a színes. Most így jó ötletnek tűnik, de amikor 1-2 év múlva nézegeted a fotókat, hogy mindenki nomálisan nézett ki, rajtad meg egy rózsaszín cipő volt, és mindenkinek az egész osztályodból ugye van képe róla, akkor majd nagyon szégyellni fogod magad miatta..
2011. ápr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el a rózsaszín cipőt és maradj a jól bevált feketénél!
2011. ápr. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szép a cipő amit belinkeltél és alkalmi is.
2011. ápr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!