Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tornacipő vagy edzőcipő?...

Tornacipő vagy edzőcipő? Melyiket szereted jobban?

Figyelt kérdés

Ha valaki egyiket sem hord, akkor melyiket hordaná inkább?

És mi a véleményetek arról, ha valaki (főleg lányok) tornacipővel valamilyen elegánsabb ruhát vesz fel? (Nem kisestélyire gondolok, csak valami elegánsabb darabra)


2011. ápr. 10. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
A tornacipő tornaórára való. Én nem vagyok kibékülve ezzel a hülye divattal hogy minden tini ezt hord most. Unalmas, csúnya is, bármelyik kínai olcsó cipő jobban néz ki nála. A tornacipőket a lányok felveszik szoknyához, ocsmány, semmi nőiesség nincs benne, elrontja az egészet. Elegánsabb ruhához meg elegánsabb cipőt kellene felvenni. Ilyesmivel nevetséges lesz csak.
2011. ápr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én tornacipőt szoktam hordani. Zárt cipőbe nőieset eddig nem nagyon láttam, ha láttam is az meg nekem nem tetszett vagy drága volt. Magassarkút meg nem vagyok hajlandó felvenni csak azért, hogy a pasiknak tetszek vele.

Lapos balerina cipőt szoktam még hordani, de az sem jó, ha valaki mindig laposban van(mint ahogy az sem ha állandóan magassarkúban van valaki), ezért vettem ilyen 2-3 centis cipőt ami úgy nagyjából megfelel mindennek.

Van egybetalpú cipőm is de azt ritkábban hordom mert az meg felsérti a lábamat.

Edzőcipőt nem igazán veszek fel, abba beleszokott büdösödni a lábam .A tornacipő még elfogadható. Elegáns öltözékhez meg jobb másféle cipőt felvenni.

2011. ápr. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 krameri ***** válasza:
47%

első válaszoló: A tornacipő mindenre való, csak tornaórára nem! Egy normális edző fel sem engedi, hogy vegyed, olyan egészségtelen még járásra is, nemhogy sportolásra.

Sportra edzőcipő kell, utcára meg egy normális cipő, de nem ilyen divathulladék.

2011. ápr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!