Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhák állnak jól a...

Milyen ruhák állnak jól a homokóra alakú lányoknak?

Figyelt kérdés

tudnátok képeket is mutatni, az jó lenne légyszi

akik még talán egy kicsi teltebbek is : )

előre i köszi


2011. ápr. 10. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Szinte minden jól áll, de a bővebb cuccokat hanyagold, kár elrejteni a derekadat, ha szép!
2011. ápr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát szerintem egyáltalán nem áll jól minden. egy kicsit ducibb vagyok nem sokkal, de viszonylag alacsony vagyok (164cm) és elég nehéz ruhát találnom,pedig a hasam teljesen lapos, de szemből olyan széles vagyok....
2011. ápr. 10. 19:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Mell-derék-csípőbőségedet megmondod? (Úgy lehet, egyszerűbb...) Vagy tegyél fel egy képet arc nélkül (ruhában:-D)
2011. ápr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
100-75-100
2011. ápr. 10. 21:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Még mindig én, nekem is ilyen arányom van (103-78-103, és 165 cm vagyok)

Én tunikákat hordok leggings-el, magasított derekú farmerrel. Magassarkú cipő előnyös. Vastag, gumis deréköv, vagy az a mellény, ami a mellrészt szabadon hagyja, most nagyon divat (nekem még nincs, de szeretnék egyet).

Ami nagyon lényeges a kiegészítőknél (mellény, öv, hasonlók, minden, ami derékra kerül), sötétebb legyen, mint a többi, mert csak akkor van értelme, úgy érvényesül a derekad.

Fekete, vagy sötét színű felsőhöz világos boleró szintén jó.

Csőszárú nadrág is jól állhat, de inkább hosszabb felsővel.

(Amiket ne hordj, válltöméses felsők, meg ami végig ilyen bő fazonú, szélesít és az alakot is elrontja.)

2011. ápr. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha ilyen alakod van, akkor szerencsésnek mondhatod magad! :)

deréknél nyugodtan szűkíthetsz, és ha szépek a melleid, azokból is villanthatsz egy kicsit. persze csak ízlésesen ;)

2011. ápr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!