Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy férfin b*zis a fehér farmer?

Egy férfin b*zis a fehér farmer?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
nem, csak izlestelen
2011. ápr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

kin-hogy, de engem általában nagyon idegesít, főleg diszkóba, am még nem láttam olyan embert akin tetszene, de apukámon a krémszínű tetszik

16/L

2011. ápr. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem. lényeg h legyen kicsit lazábban hord, ne ilyen passzos izé xd :D
2011. ápr. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mázs sokszor húz fehér nacit,de szerintem nem tuti h farmer az anyagja és jól áll neki.Szerintem ha jó a szabása nem biztos h rossz,meg persze az sem mindegy h ki viseli.

http://www.youtube.com/watch?v=gEM8UZC5HW8&feature=related

2011. ápr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem marha jó, de nem mindegy, hogy mivel veszed fel. Ha például csőgatyaként akarod hordani, rózsaszín, feszülűs, V-nyakú pólóval, esetleg azokkal a nagy bumszli Vans, Supra stb. cipőkkel, akkor tegyél le róla.Ne sértsd a közízlést.


Ha meg normálisan hozzá tdsz öltözni, teljesen rendben van.

2011. ápr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szerintem nagyrészt nem tetszik a lányoknak. Még ha jól is érzed magad benne. Nekem kifejezetten nem tetszik a pasikon a fehér farmer vagy homokszínű nadrág, és a fehér pólókat sem szeretem. Ízlés kérdése. De ha Te szereted, akkor nyugodtan vedd fel! :)

21nő

2011. ápr. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem,a lényeg,hogy a többi ruhadarab ne legyen közönséges.meg persze attól is függ,ki viseli. valakinek alapból b*zis a feje O.o
2011. ápr. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, amúgy hogy festesz.

Pont tegnap láttam egy srácot, cuki belőtt melírozott haj, tünci csillogós-köves fülbevaló, valami mintás, tapadós póló, fehér, kicsit ülepes farmer, ráadásul cső...hát mondanom sem kell, sütött róla a homárság.

Hozzáteszem nekem semmi bajom a melegekkel, csak nem valami férfiasak :)

2011. ápr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
eléggé
2011. ápr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!