Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködjek jól, hogy...

Hogyan öltözködjek jól, hogy szép legyek ezzel az alakkal is?

Figyelt kérdés

nem vagyok olyan hű de nagyon dagadt, de a csípőmön viszont csúnyán ott "ragadt" az a nemkívánatos felesleg.. :(

rajta vagyok, hogy eltüntessem,( tornával,) de addig is, szeretnék szép és csinos lenni tavasszal is..

de az a baj, hogy nemtudom, hogy mi a hozzám-illő ruha..


[link]


nemtudom, hogy milyen kéne: gatyából,szoknyából,pólóból,és dressz/ruhából... :(


előre is köszönöm a segítséget :)


2011. ápr. 11. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Hordj nagyobb bugyit, akkor nem fogsz kibuggyanni belőle. Máris jobb lesz az alakod. Még fontosabb, hogy a nadrág ill szoknya, amit felveszel szintén PONT jó legyen, hogy ne legyenek oldalt hurkácskáid. Ne csípő farmert vegyél, hanem olyat, aminek kicsit feljebb van vége. Előnyös lehet a mell alatt húzott felső, a deréköv.
2011. ápr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

hordj nagyobb bugyit, xD , ez mekkora..

nem kibuggyan a háj,, hanem alapból nagyobb a csípőmön a háj, hordhatok XXL es bugyit is, a háj ki fog ott dudorodni :( :O nem a bugyi miatt jön ki :( komolyan, ez a bugyi szinte még nagy is.. alapból ahogy van a csípőm és jön a combom ott van egy bemélyedés, mert a csípőmön így megragadt a háj :(

de

2011. ápr. 11. 21:38
 3/10 anonim ***** válasza:
denevér ruhák nagyon szépen tudnak lenni tudtommal ilyen alakon is.
2011. ápr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Van alakformáli also a top shopba meg a triumphnak is,amúgy tényleg azóta látod sok ilyet amiota bejöttek a csipőnacik,holott én is szeretem őket,de sajnos hihetetlen sokak számára de amitt is hizi oda az ember.Anyukám régen mindig magas nacikat hordott szép vékony dereka volt amiota bejöttek ezek a modern csipőnacik neki is lett ott feleslege pedig soha nem volt és máshol nincs gond vele.Szerintem is jobb a nem csipőnaci,bár mondjuk max ugy ha a felső takarja azt h hosszabb a dereka,mert szerintem nem olyan szép.Amúgy ne huzz testhezállo felsőt,inkább olyat ami bővebb derékban.Esetleg huzz inget ami sintén nem testhezállo.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Lehet nem ez a stilusod,nem is kell h tetszen,csak belinkeltem h mik lehetnek elönyösek és ami eltakar viszont nem tünsz benne nagydarabnak.Pl szerintem a mell alatt bő felső(harang alaku)elég kismamás és nem éppen elönyös hiába nem feszül rá a testre.

2011. ápr. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm.. és tetszenek a ruhák, főleg a pólók, bár én mindig is azt gondoltam , hogy ami bő az kövérít :S
2011. ápr. 11. 22:10
 6/10 anonim válasza:
póló mindenképp legyen laza,tunika ,és ne hordj szűk,rövid pólót!!!nadrágból semmi képp se csípőt,a szoknya ne legyen rakott,meg fodros,csak egyszerű,letisztult fazon,ruhából szintén a lezser fazonú állna neked jól,ami kb. térdig,v. egy kicsit érne följebb. am. tök jó,h így figyelembe veszed,h mit veszel föl,mert az már több,mint félsiker(nagyon sok lány van sajnos,akit nem érdekel az alkatuk,csak a legújabb divat szerinti ruhákat kapják fel magukra :/) ezt a nem kívánt fölösleget meg simán le lehet adni,ha odafigyelsz mit eszel,és sportolsz ;)
2011. ápr. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ezek a mostani jó szabású felsők nem kövéritenek föleg ha a szin is slankit pl fekete.

[link] (---na ez szerintem előnytelen,olyan töltött pulykás.

[link] (---még feketében sem jó.

[link] (--ez is bővebbb fazon viszont nem előnytelen.

[link] (--itt is látszik h nem kövér a viselője,,pedig egyáltalán ne testhezálló.

[link] (---vidám szín,bő,de mési jó!Szóval a lényeg h lehet egy bővebb is nagyon elönyös és egy tök szűk is nagyon előnytelen.

[link]

Tényleg sajnso sok olyat látni h cspő naciba van valaki,de uszogumija van és ehez fel is húz még egy feszülős felsőt,na hát az valami "szuper".

Amúgy ha ilyesmit hordasz szépen nyárig böven lejöhet a fölös ugy h észre sem veszik h most télen még volt ott valami:)A fürdőruciból még nem nagyon van bő:)

2011. ápr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem az első kommentelő arra gondolt, amikor azt irta h nagyobb bugyit hordj, hogy ne méretben nagyobbat, hanem olyat ami feljebb jön, egész a cssípődig, és leszorítja a hájat...egyetértek vele...mert szerintem is jó megoldás
2011. ápr. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem passzos nadrágokat hordj, mert a lábad vékony. Ehhez lehet egy picit bővebb fazonú póló/ing/tunika így még nem fogsz kövérnek tűnni, hiszen a nadrág passzos. És ahogy előttem is írták fontos a ruha megfelelő mérete, ha kibuggyan a felesleg sokkal többnek fog tűnni, mint amekkora valójában.

Ha szereted az egyberuhákat, akkor szerintem A vonalú szabást válassz.

Szoknyából választhatsz rövidebbet, hogy a lábadon legyen a hangsúly. Illetve a felsők megválasztásánál is figyelj arra, hogy a feleslegről eltereld a figyelmed, akár egy különleges váll megoldással, vagy kitűzővel, kiegészítővel.

Azzal is "csalhatsz" picit, hogy az övet hol viseled. Próbáld ki mell alatt pl, de fontos, hogy sose ott használd, ahol a legvastagabb vagy!

2011. ápr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link] +balerina cipő,minifaemerszoknya vagy kis naci.


[link] + dorko


[link]

2011. ápr. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!