Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek divat az atléta,...

Szerintetek divat az atléta, és jól mutat a férfiakon? és a lyukacsos atlétához mit szóltok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 10:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Van akin jól áll az atléta, van akin nem. Értelem szerűen a vékony és hosszú karú, keskeny vállú fiúkon kevésbé előnyös, bár ez csak az én véleményem.

A lyukacsos pedig nagyon gáz.


28 F

2011. ápr. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
igen!!fölleg térd zoknival,meg szandállal!!
2011. ápr. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy divat-e, de szörnyű bárkin ilyet látni utcai viseletként.
2011. ápr. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát amikor dög meleg van, és ahogy ez első is írta, egy szép testen az jól mutat, és egyáltalán nem szörnyű. Ahogy egy nő is felvehet trikót, úgy egy férfi is.


A lyukacsos viszont hát hát...az tényleg nem valami jó..olyan bu-zis vagy milyen, érdekes.

2011. ápr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Jó az a mustárfoltos asszonyverő trikó. Az én gilisztatestemen kifejezetten jól áll.

Az ifás (lyukacsos) trikóról ne nagyon beszéljünk, mert abból kilóg a mellszőrzetem, és belekap a szél.

2011. ápr. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szerintem meg igenis férfias oltozet...és a lyukacsos méginkább hiszen tobbet megmutat és jól szellózik
2011. ápr. 12. 11:22
 7/12 anonim ***** válasza:

Ácsi. Azt kérdezted divat-e... hát nem. Jól mutat-e? Szerintem nem. A lyukacsosat utoljára egy évfolyamtársamon láttam 10 éve, azóta kiderült, hogy meleg, szóval vondd le a következtetést.

Ha neked tetszik és szted férfias, hordd, nekem mindegy, de hidd el, nem ezzel leszel nyerő a csajoknál. :D

2011. ápr. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Milyen az a lyukacsos atléta? Valaki mutasson már ilyen képet:-D (Gondolok valamire, remélem, hogy rosszul...)
2011. ápr. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

hogy milyen az a lyukacsos atléta? hát benne van a nevében

-apró lyukak vannak rajta,kb. 20-25 éve volt divatos, nekem is van valahol a szekrény mélyén de azon már egy két lyuk jóval bagyobb mint a tobbi :D

2011. ápr. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A rendes atléta szép testű fiúkon jól mutat, a lyukacsostól viszont kiver a frász, az borzalmas.
2011. ápr. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!