Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel a barátnőm...

Mit vegyek fel a barátnőm ballagására?

Figyelt kérdés

majd 29-én lesz a ballagás és nem szeretnék alul öltözni

17/F


2011. ápr. 12. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

egy sötét nadrág. Egy ing és nyakkendő.

Ha hideg lesz, akkor zakó felső, vagy valami kabát vagy kardigán.

2011. ápr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

ajánlom a nadrágkosztümöt, fehér felsővel vagy bézs színű blúzzal..ha pedig elegánsabban akarsz kinézni (valszeg ez jön be a barátnődnek is) akkor ajánlom a szoknyát neked.egy egyszerű szoknya hosszú felsővel a fiúknak is nagyon jól áll.fontos hogy a szoknya térdig érő és egyenes fazonú legyen

19/L

2011. ápr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
ballagásra szoknya illik még akkor is, ha résztvevő vagy. tehát szoknya vagy egyrészes ruha + boleró, ez fiúknak is tök jó!
2011. ápr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Az utolsó két válaszoló nem vette észre, hogy a kérdező FIÚ?:D
2011. ápr. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12%

Előzőnek: valószínűleg észrevették,mivel mindkét válaszban benne van,hogy "fiúknak is jól áll",vagy ennek bármilyen szinonimája.Vicceltek.Érted.



Kérdezőnek: szerintem elég egy ing,elegánsabb cipő és nadrág,végül is vendék vagy,nem te ballagsz.Ha nagyon be szeretnél vágódni a szüleinél/nála,vegyél egy zakót is,meg persze az időjárástól is függ.

2011. ápr. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

ballagáson már én is láttam fiún szoknyát, de hát már semmin nem lepődök meg :D

25/L

2011. ápr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5%

Fiúnak szoknya? Ennyire liberális világban élünk? Ez már sztem durva....

Én sötét nadrágot ajánlanék fehér inggel nyakkendővel, fölé inkább V nyakú pulcsit amiből kilátszik az ing gallérja és az is, h nyakkendőt is vettél fel.

Nekem ez így teljesen megfelelne, ha a pasim így jelenne meg.

A zakó néha túlzottan feszélyezetten néz ki.

2011. ápr. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az hagyján,hogy szoknya fiúnak,de engem a barátnőm rábeszélt,hogy menjek egyberuhában a ballagására,merthogy lesz ott egy másik olyan fiú is...


Elmentem egyberuhában, direkt vettem egyet arra az alkalomra: [link]

leárazás volt,mondjuk tök jól állt rajtam,de azért az a másik srác mégse jött el...egyedül voltam ott lila egyberuhában...annyira nem volt gáz,de azért mégis...

Szóval egyberuhában biztos ne menj,max szoknyában!


17F

2011. ápr. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

tegnap 18:24

Mit szóltak az egyberuhádhoz?

2011. ápr. 28. 14:05
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit néztek,hogy mivan???De aztán elmagyaráztuk nekik,hogy mi a szitu és akkor (szerintem) megértették...,de mondom,annyira nem volt gáz,meg ha megfelelő a méret,akkor a maga módján kényelmes is(nekem az volt)


utolsó voltam

17F

2011. máj. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!