Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magassarkút hordó lányok! Egy...

Magassarkút hordó lányok! Egy csat/ pánt nélküli magas, illetve törpesarkú cipő hogy tartja meg a lábatokat?

Figyelt kérdés
Én lehetetlennek érzem, hogy valaha is olyan pánt nélküli példányt találjak, ami igazán stabilan megfogja a lábam, és nem lépek ki belőle folyamatosan. Tegnap vettem egy 5 cm-s sarkú alkalmi cipőt, amint nincs ilyen pánt, még sarokfogót is vettem bele, de alig ér valamit. Nagyon sokat felpróbáltam, és mindenből 'kilépegetek'. Ez mással is így van, ennyire hordhatatlan viselet?
2011. ápr. 15. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ritkán találok olyat ami jó, ami rendesen tartaná a lában abban már a kisujjam fáj általában.. De néha sikerül, szóval azért nem lehetetlen a dolog, meg harisnyával is ritkábban lépek ki belőle.
2011. ápr. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyen cipőm és tartja a lábam. Szerintem ha megfelelő a méret akkor nem szabad hogy kilépkedj belőle.
2011. ápr. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak pánt nélküli cipőim. incs velük gond, igaz, én is a pántosat szeretem a legjobban. De amúgy, ha jó a méret szerintem nincs a pántnélküliekkel sem gond.
2011. ápr. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a vicc, hogy amit tegnap vettem, már inkább kicsit szűk, nyomja a lábujjaimat, de még így is elhagytam párszor út közben:D 41-es a lábam egyébként, és ez a cipő 1 számmal kisebb. Az a gond, hogy nagyon keskeny a lábfejem..Szóval lehet, hogy kénytelen leszek lemondani az ilyen cipőkről, pedig ezek a legszebbek:(
2011. ápr. 15. 10:12
 5/5 LeeWie ***** válasza:
Hát nem tudom. Én 8-10 centiseket hordok, de megmondom őszintén, hogy még 3 centisben sem tudnék pánt nélkülit felvenni. :S Se cipőt, se szandit. Papucsot pedig egyáltalán nem tudok hordani kis sarokkal sem. :S
2011. ápr. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!