Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen pulóverek tetszenek...

Milyen pulóverek tetszenek neked, milyenek vannak?

Figyelt kérdés
Főleg lányok írjanak,ha lehet. :) Lécci linkeljetek képeket ,örülnék annak is,ha leírnátok hány db pulcsitok van. Köszi előre is. És légyszi sokan írjatok,mert kíváncsi vagyok! :D
2011. ápr. 16. 16:14
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
És még azt is,hogy hol vettétek. Köszi :D
2011. ápr. 16. 16:25
 2/15 anonim ***** válasza:

pfff... pulcsi ügyileg nagyon rosszl állok..

na sorolom:

-vastagabb cipzáros piros, a hátoldalán egy majom van, amelynek belehet húzni a száját.

-egy kék, ami elég sportos, az még elmegy

-volt egy mex, amit kaptam, de anya kimosta, és feleakkorára összement...ugyh az kuka

-téli hoszsú kötött fekete nagy nyakkal, az alá nem szoktam polót venni, mert nagyon meleg, de nem szeretem annyira, mert rátapad a csípő úszógumim.

-fekete hosszú, hosszú újju, gombos kardigán, tavaszias

-fekete espirit, cipzáros de kopott eléggé a színe, már egy kicsit kinőttem,

-fehér cipzáros, de az is eléggé kivan nyúlva+ házibulin beletette barátnőm a vizipipa aromába, és nem jött ki a piros folt..

na ennyi..ha lehet inkább nem hordom őket suliban, ahogy beérek leveszem, szóval csak az uton van rajtam(kivéve a tavaszias hosszú fekete)

Amúgy tetszenek mostanában azok a nagyobb nyakúak, tudod, amikor nagyobb a nyaka, és belóg a melkasodhoz, de cipzáras sportosabb formában.

2011. ápr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) bizti jók lehetnek élőben is :D
2011. ápr. 16. 16:46
 4/15 anonim ***** válasza:
neked milyenek vannak?:)
2011. ápr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

jó pár pulcsim van :)

- van egy hasonló feketében, csak kicsit máahogy néz ki az az izé rajta :D [link]

- van egy szürke Sylvesteres (mármint a macska :D)

ajj bocsi, inkább nem is sorolom tovább, mert reggelig itt ülhetnék :D

szeretek gyerekesen öltözködni :)


20/L

2011. ápr. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Alig van ,amit hordok :(( Most akarok venni,de nem tudom,hogy hova menjek..(Cora,Auchan,Tesco, Decathlon). Szerinted?


----------------------------------------------------------------------


van 1db New Yorkeres fekete sima kapucnis

1 db takkos fehér valamilyen mintával :D (kicsit már kicsi)

1 db tescos -.-" rózsaszín vmi mintával(nem nagyon szeretem :/)


1 db takkos kardigán barna párducmintás(szerettem,de már majdnem kinőttem :(()


Összeségében általában 2 db hordok a fehéret meg feketét,és nagyon nem jó ez így. :/

2011. ápr. 16. 16:59
 7/15 A kérdező kommentje:
utolsó: köszí nekem is hasonló a stílusom,hol szoktál vásárolni? :)
2011. ápr. 16. 17:00
 8/15 anonim ***** válasza:

régebben nagyon szerettem a new yorkert, de elköltöztem és már nincs a közelemben :(

mostanság viszont elég sokat járok turiba és nagyon jó cuccokat lehet találni, senki meg nem mondaná hogy használt, folyton csak dícsérik :)

2011. ápr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A turkálóban ilyen Szilveszterest meg hasonlókat? :O Én még sose találtam olyat,ami tetszene. Vagy ilyen használt,bojtos vagy pedig ilyen nagyis.. :/ Azért köszi,hogy válaszoltál :)
2011. ápr. 16. 17:04
 10/15 A kérdező kommentje:
Ilyesmi fazonú pulóvert szeretnék: [link]
2011. ápr. 16. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!