Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jövő héten ballagásra megyek!...

Jövő héten ballagásra megyek! Mit húzzak fel?

Figyelt kérdés
nem is akarok kiöltözni de tróger sem szeretnék lenni :D mit ajánlotok? képet is lécci!
2011. ápr. 16. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
cipőre gondolsz, vagy ruhára?:) vagy mindkettőre?
2011. ápr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
sima öltöny, fekete cipő, nyakkendő, azért ballagás, mert csak egyszer kell kibírni.
2011. ápr. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

mindkettőre gondoltam:) magassarkú gondolom, meg hozzá egy fekete nadrágot gondoltam. felsőt milyet válasszak?

lány vagyok :) :DDD

2011. ápr. 25. 11:19
 4/6 anonim ***** válasza:

ha ismerős vagy rokon ballagására mész, akkor ilyet :)


[link]

vagy valami kis hasonló alkalmi inget vagy blúzt


de ha pasidéra, akkor ilyet:


[link]

vagy valami hasonlókat :)


cipőőt pediiiig :) ha bírod a magassarkút, akkor :


[link] piros ruhához


[link] fekete vagy sötét ruhához :) sőt még fehérhez is, ha oylna a ruha :)


és további hasonló cipőket ajánlok, semmiképp ne hosszított, hanem tompított orrút vegyél, mivel azok a mai divatok, ha szereted a magassarkút, akkor tűsarkút, ha pedig nem, akkor egy balerina vagy egy minimális sarkú pipellőt :)


egyébként egy vadító piros ruha, szexi fekete vagy piros cipővel, pláne ha csinos is vagy, bombázó leszel:)hujujuj:)


18/L


remélem segítettem valamit:)

2011. ápr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
unokatesóm ballagására megyek!:) én is olyasmire gondoltam mint az első linked,mert múltkor befürödtem az egyberuhával..nagyon ki voltam öltözve elég kényelmetlen volt...:/ úgyhogy maradok az ingnél!:) köszi a választ!:)
2011. ápr. 25. 18:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazán nincsmit, de attól, hogy te kivagy nyalva, az hidd el nem arra utal, hogy ciki :) sokan felfigyelnek majd rád ;) csak légy szexi :D:P
2011. ápr. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!