Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kik hordanak manapság vaskeres...

Kik hordanak manapság vaskeresztet?

Figyelt kérdés
nyakláncom, övön, gyűrűn, fülbevalón, pólón.
2011. ápr. 17. 16:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát normál esetben senki. :) Mivel ez még a németeknél volt egy nagyon magas kitüntetés a seregben.
2011. ápr. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
direkt odaírtam de semmi baj, amúgy sem poénból írtam az öltözködéshez... elég sok ember hord kiegészítőként. nem kitüntetést kérdeztem -.-
2011. ápr. 17. 17:05
 3/11 anonim ***** válasza:
64%

metálosok


punkok


industrialos/cybergoth


pscyhobillyk


"rövidhajú nagyonhazafik"


stb.

2011. ápr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
punkok meg turbómagyarok közt hogy fér el? hisz német kitüntetés... akkor pankok?
2011. ápr. 17. 17:37
 5/11 anonim ***** válasza:
45%

A paknok jó része arról híres, hogy iróniából vagy polgárpukkasztásból minden sz@rt magukra aggatnak. Pl cumit, Sid Vicious horogkersztes pólója, csontok, biztostű a fülben...


A turbómagyarok között meg sokan komolyan a náci németországra való utalás miatt hordják. (Igen, vannak akik ilyen hülyék.)

2011. ápr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%

Na én "turbómagyar" vagyok.

Elárulom nektek, hogy a vaskereszt a német hadseregnél, a Bundeswehr-nél mai napig használatban van, mint felségjelzés.

És lehet "turbómagyarozni", ezzel csak azt fejezitek ki, mennyire is nem vagytok Magyarok...

2011. ápr. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
turbómagyar alatt én az elvakult önfejű soviniszta gyűlölköző emelt fővel járó férgeket értem. értem? amúgy igen, tudom hogy még most is használt csak nem értem hogy punkok miért hordják, nem hiszem h polgár pukkasztásbol.
2011. ápr. 20. 16:44
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Na látod kölök, szerintem meg te vagy féreg. Értem én, értem, hogy hülye vagy...

A punkok meg hülyék. Az egyik volt punk haverom poénból felnyúlt a seggébe, hogy sz*rt rakjon a kannásba...

Mondjuk én kapásból utálom azt, aki iszik vagy cigizik, legyen kopasz vagy bármi más...

2011. ápr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hmhm látom nem fogtad fel a válaszomat... semmi probléma legalább látszik hogy merre húzol... amúgy meg ha a punkok a hülyék akkor elmondanád hogy a sok NS miért komcsizza, liberálisozza, zsidózza le őket, mikor köze nincs hozzá? rendszerellenes, pont hogy burzsujellenes és antikapitalista szóval hogy lenne akármelyik... ja meg nézzük csak, kopasz fejet loptátok régi skinheadektől, horogkeresztet is régi kultúrákból, lehet pattogni hogy NEMUGYANAZ NEMUGYANAZ MERT MEGVAN FORDÍTVA de ezt ti sem gondoljátok komolyan. akkor kelta keresztnek sem sok köze volt a faji hovatartozáshoz... semmi probléma
2011. ápr. 21. 13:36
 10/11 anonim ***** válasza:
44%

"látom nem fogtad fel a válaszomat"


Látom te sem, hogy hülye vagy...


Hogy miért férgezzük le őket? Mert azok... A pillanat kedvéért élnek, és sose gondolkoznak...

Meg milyen régi szkinhedek? A szkinhedek mindig is nemzetiek voltak, csak pár barom kitalálta, hogy az igazi szkinhedek nem azok. Ezzel az állítással az a baj, hogy semmi bizonyíték nincs rá...

A horogkereszt engem hidegen hagy, mint ne valljak. Én a nyilassal barátkozom évek óta.

A kelta keresztről meg annyit, hogy ősi európai jelkép, ami az európai kultúrára utal. Gondolom számodra a kultúra semmit se mond/jelent...

2011. ápr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!