Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A deszka cipő milyen ruhákkal...

A deszka cipő milyen ruhákkal passzol?

Figyelt kérdés
Most vettem egy Etnies deszka cipőt, és nem tudom úgy igazán, hogy mivel talál.
2011. ápr. 18. 08:30
 1/8 anonim válasza:
Deszka cipő:))
2011. ápr. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A deszkás cipőre gondolsz,vagy ez valami új divat amiről még nem hallottam?

Amúgy ha deszkádra gondolsz tavaly,tavalyelőtt minden harmadik emberen ilyen volt,csőfarmerrel,sportos felsővel,vagy egészen deszkás ruházattal.Még most is megtalálható az utcán,bár jóval kisebb arányban.

Ha meg nem erre gondoltál,akkor ln kérek elnézést!:)

2011. ápr. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*én kérek...
2011. ápr. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
xD A deszkás cipő csőnadrággal annyira röhejes! Olyan lesz tőle az ember, mint egy nagy L betű... Főleg, ha alapból nagy a lábfeje, és vékony a combja meg a vádlija...
2011. ápr. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ez nem rég jött be újra ez a csőnadrág-deszkáscipő... Régen annyira bő nadrágban jártak hogy maga a cipő is allig látszott.
2011. ápr. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

az egyetlen amivel sztem nem (annyira) nevetséges, amikor egy deszkáson látok ilyet, aki deszkás cuccokat is hord mellé. A csőfarmerrel tényleg nevetséges, főleg lányokon meg vézna kisfiúkon, totálisan aránytalanok lesznek tőle.

de te tudod, milyen a stílusod, ha neked belefér, vedd fel sportosabb cuccokkal. És legközelebb mielőtt megveszel valamit, akkor gondold át, mivel fogod tudni hordani, sok feleslegesen megvett cucctól megment ez a módszer.

2011. ápr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg tök jó csőnadrággal. Most nem mert én is úgy hordom, de semmi gond nincs vele. Egyenes szárú nadrággal is jó...stílusfüggő is igazából, tehát attól függ, mit vagy hajlandó felvenni, meg mit nem. Én mondjuk nem hordok bő gatyát...

De ha fiú vagy, akkor ilyen térdgatyával is jó.

2011. ápr. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hagyományos egyenes szárú nadrággal és bármilyen felsővel passzol, légyszives ne vedd fel csőnadrággal, mert úgy fogsz tőle kinézni mintha két kis ladikban állnál, de komojan, röhejesxd Csőnadrágot a deszkás cipőn kívül minden máshoz hordok, de ehez nem, légyszives te se tedd:)

14/f

2011. ápr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!