Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A teljes fűző mennyivel...

A teljes fűző mennyivel kényelmetlenebb mint egy (csak) derékfűző?

Figyelt kérdés

Még nem próbáltam soha és most szeretnék rendelni egyet Angliából. A derékfűző nem igazán tetszik, a másiktól viszont félek, hogy "megfulladok", mert még garbókat sem szeretem, ha csak egy kicsit is passzosak.


Nagy különbség van a két változat között, vagy nyugodtan rendelhetek teljeset, mert úgyis mindkettő kényelmetlen lesz először?


Olyan szépek... :)


(Természetesen waist training-re gondolok 24 spirális acélmerevítővel!)


2011. ápr. 20. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Én már próbáltam,fura lesz,és az elején nem is fogod bírni,de ha magadon hagyod,akkor hozzászoksz,és olyan lesz mint az új cipő,ha betöröd kényelmes,annyi hogy ezt nem betörni kell,hanem megszokni:)!
2011. ápr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én sokkal jobban szeretem a teljeset, mert mivel kicsi a mellem, a mell alattit is melltartóval hordom, ami bizony egy 4-5 óra után már nyomni szokta egymást. A teljeshez nem kell melltartó, számomra sokkal kényelmesebb. Ráadásul nagyobb részét támasztja a gerincemnek is.
2011. ápr. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Inez.R. válasza:
A derékfűző alatt- felett kinyomódhat a bőrünk, esetleg az úszógumink, ha van, és ez nem túl szép, főleg ha vékony anyagú ruha alá vesszük (vagy csak ruha nélkül otthonra). :) A teljes fűző végig szépen megfog, és mivel általában állíthatóak (zsinórral, szalaggal, stb), be lehet úgy lőni, hogy kényelmes maradjon, mégis tartson.
2011. ápr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Inez.R. válasza:

Megjegyzem, a nyáron már én is gyártok majd ilyeneket megint: [link]

:)

2011. ápr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Inez, ezek nem valódi fűzők...

Az acélmerevítős fűzőből nem sok esélye van, hogy kibuggyan az ember hája, ugyanis normál esetben fogja a hasat is, legjobb esetben kanál alakú zárócsattal.

2011. ápr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Inez.R. válasza:
Azt hittem, valami divat- fűzőt szeretett volna a kérdező, hiszen ez a divat- rovat. Én táncosoknak készítettem fűzőket. Bebéleltem speciális anyaggal, és beépítettem kívánság- és felhasználási igény alapján, ami kellett. De gondolom, hogy a gyógyászati fűzők teljesen mások.. Iyen szempontból igazad van. :)
2011. ápr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de én se nem úgynevezett "divat" fűzőt, se nem gyógyászatit nem akarok. Hanem egy szép, acélmerevítéses fűzőt (de ezt a kérdésben is írtam), akár ráhára, akár ruha alá, akár helyette, de a második válaszadó úgy látom értett. :) Ja, és nem sok kibuggyanni valóm van! :)
2011. ápr. 26. 15:23
 8/9 A kérdező kommentje:
És amúgy ezek a fűzők vannak olyan szépek, mint a műanyag divatfűzők és ugyanolyan "divatosak" is, csak nagyon sokáig bírják. (Műanyag nekem is van.) Amúgy a teljes mellett döntöttem, mert az legalább csinosítja a mellemet is. :)
2011. ápr. 26. 15:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Kicsivel talán kevesebb levegőt tudsz majd egyszerre beszívni, de nem fog feltűnni szerintem! :)
2014. nov. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!