Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködhetnék jobban?...

Hogyan öltözködhetnék jobban? Csinosabban?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és olyan tipikusan öltözködöm: Feliratos póló, csőnaci övvel, sportcipő. Hogyan öltözhetnék csinosabban úgy hogy felnézzenek rám az emberek de mégse legyek kihívó és nem kapjam meg a ribanc szakszót? Linkeljetek képet vagy mondjatok ruhadarabokat. Köszi:)

Most megyek majd gimibe és szeretnék jól öltözött lenni:D


2011. ápr. 20. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:

15 évesen még semmi baj nincs azzal, ahogy öltözködsz! Nem kell éveket öregítened magadon a "nőies" ámde unalmas darabokkal! Hidd el a mi sulinkban a 15 évesek is ugyanilyenek!

Egy végzős lány

2011. ápr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem a kérdező pont nem ugyanolyan akar lenni mint a többi hasonló korú lány.


ha jól gondolom,és szeretnél egyedi lenni, akkor menj néz körül próbáld meg megtalálni a saját stilusod,próbálgasd fel ami tetszik stb. mert ha én(vagy más)linkelget neked, az nem feltétlen Te leszel :)

2011. ápr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja nem úgy értem hogy feltétlen le fogom azokat másolni...csak hogy szerinted milyen a csinos öltözködés.:d ami nem tetszik azt úgysem venném fel:d so. nyugodtan linkelj:D
2011. ápr. 20. 21:14
 4/6 mackoo válasza:
2011. ápr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
@mackoo nem jó a link
2011. ápr. 20. 21:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Hordhatnál női ruhákat. Például feliratos póló helyett topok (mintás vagy mintátlan), hidegebb időben alá vagy fölé vékony hosszúujjú, sportcipő helyett ilyenkor balerina, hidegebb időben meg csizma. Ilyesmik. Néha szoknyát is felvehetsz.
2011. ápr. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!