Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködhetnék nőiesebb...

Hogyan öltözködhetnék nőiesebben? (lent)

Figyelt kérdés

már páran beszóltak hogy milyen fiúsan öltözködök egy farmernadrág póló és sportcipő hétköznapokon így szoktam öltözködni

igaz hogy még javába nyár van de szeretném ha a suliba nőiesebben öltözködhetnék mert eléggé szarul estek ezek mellé még egy barátnőtől is hallottam igaz nem olyan közeli de akkor is...


nem vagyok vékony ... ezen kívül magassarkút és semmilyen más női cipőt nem tudok felvenni mert 42ig van a méretezés és nekem 43as lábam van :S jah és utálom a szoknyákat tehát így nem tudom hogy lehetne nőiesebben öltözni

köszi előre is a tippeket

17/ L


2011. júl. 8. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
lehetőleg ne lógjon a gatyád. legyen farmer. olyan felsőd legyen, ami nem emeli ki a hasadat, de rendesen kidobja a cicid. (nem kivágottra gondolok) a cipőd lehet sportcipő, de ne futóscipő, és lehetőleg fekete. az arcodat mosd meg, foss fogat, ha bozontos a szemöldököd csinálj vele valamit, és néha napján egy sima szempillaspirált is feldobhatnál. esetleg a hajadat szépen kifésülöd vagy begöndöríted.
2011. júl. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


ezt a cikket találtam, talán segít :)

és ha nem szereted a szoknyát, meg a magassarkút,akkor próbálj meg több kiegészítőt hordani :)

2011. júl. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%

Szabadulj be a new yorkerbe és válogass

vegyél vmi szines tornacipőt :D az jó nagy lábra is és ha szép a szine akk nőies

és ha nem vagy vékony akk felvehetnél ien lögös pólókat :Dtudod mikre gondolok? meg csöves naci :D az is nőies

jaés soksoksok érzseer :D abból sose elég

16/L

2011. júl. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem leginkább a mell alatt húzott felsőkre koncentrálj és a kiegészítőkre

[link]

[link]


a Takkoban nagyon jó ékszerek vannak és most leárazás is van

2011. júl. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 csokissüti002976 ***** válasza:

Vegyél olyan felsőt, ami tetszik!

Nyaklánc is jöhet!

A gatyád ne lógjon!

A tornacipő is jó!

Hajad legyen ápolt!

Szempillaspirál+szájfény!

Fesd ki a körmöd!


Ennyi! :)

2011. júl. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Egy nagyobb Converse cipő -ami jó a lábadra-, csőfarmer simán mehet és hozzá kockák ing. Szerintem tuti jól néz ki.
2011. júl. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. júl. 9. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!