Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan kell öltözködnie egy...

Hogyan kell öltözködnie egy 15 éves tininek?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek egy ilyen korú csajnak mit kéne felvegyen hogy jól nézzen ki de a korának megfelelően legyen felöltözve?
2011. ápr. 22. 20:41
 1/10 anonim válasza:
66%
ahh ahh
2011. ápr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
értelmes válasz -.- xd
2011. ápr. 22. 20:47
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a farmer meg a cicanaci az okés, csak ne hajszold a mélyen kivágott felsőket, meg az ilyen tipikus MayoChix, meg warp Zone meg ehhez hasonló cuccokat, mert azok mostanában tömegtermékek. Feliratos, vicces pólók, széles övek, stb stb. :)
2011. ápr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

úgy ahogy akar, ahogy neki jól esik, ami neki tetszik, ami jól áll neki és ami a családja pénztárcáját nem terheli meg.

minden stílus okés, kivéve a ku*vás, ri.banos.

2011. ápr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó:D Mayo Chix ruhák nekem nem is jönnek be s. nem hordanám
2011. ápr. 22. 20:59
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Na látod. de egyébként így van, amit meg tud magának engedni...meg a családja...
2011. ápr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy KELL??Úgy KELL ahogy jól érzi magát :P Nehogymár ez meg legyen szabályozva...

Amúgy meg ne legyen túl ribis.Azon kívűl bármit.Na jó azért nem de normális kereteken belül szerintem bármit :)

2011. ápr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én csőfarmert szoktam hordani egy sima fekete edzőcipővel, meg valami színes pulcsival. :) 15/L

Az osztálytársaim is kb így öltözködnek, van aki szoknyát is hord, én nem szeretem.

2011. ápr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Cső meg cicagatyát a ribancok hordanak...
2011. ápr. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is fel szoktam venni a cicanadrágot hosszabb felsővel vagy tunikával, mégsem vagyok ribanc. Ha visszafogottan kombináljuk a szexi darabokat, nem leszünk ribancosak.
2011. ápr. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!