Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Ti milyen ruhákat...

Csajok! Ti milyen ruhákat hordtok?

Figyelt kérdés

[link]

én ezeket szeretem:)

17/L


2011. ápr. 27. 15:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%

Térd alatt passzos gatyát csak p*csák hordanak, már bocs...

Amúgy meg ne divatozz, mert semmi egyéni nincs benne...

2011. ápr. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én a letisztult stílust szeretem.

Többnyire szimpla, szép szabású, egyszínű ruhákat hordok, szeretem a stílusos eleganciát.

Ez nem azt jelenti, h puccos darabokban járok, de azt sem, h állandóan csak egy egyszínű póló van rajtam.

Többnyire topánkában(néha magassarkúban) farmerben(bár nagyon szeretek szoknyát is hordani ellentétben a velem egykorúakkal) és testre simuló hosszúujjúkban, kivágottabb felsőkben járok. Általában a Jeans Clubban, Takkoban, H&M-ben szeretek vásárolni, mert ezeknek az árkategóriájuk is elfogadható.

16L

2011. ápr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én is ilyesmiket hordok, bár én magassarkút csak nagyon ritkán veszek fel. Szeretek csinos, nőcis, de egyben nem közönséges ruhadarabokat választani. A legtöbb ruhám és kiegészítőm a Tally Weijlből van. :) Amúgy nekem ezek a trottyos nadrágok egyáltalán nem jönnek be. Szerintem idétlenül áll fiún, lányon egyaránt.


19/L

2011. ápr. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Annyira bírom az ilyen "Tally Weijl" féle dumákat? Annyiban különbözik a többitől, hogy más van ráírva...
2011. ápr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
[link] ilyesmiket :) 22/N
2011. ápr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16:15... Egy csöppet sem érdekel a véleményed ;D De az én "dumám" azért mégis csak ér valamit, mint a te hasznos tartalommal NEM rendelkező hozzászólásod!
2011. ápr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Első:)"Térd alatt passzos gatyát csak p*csák hordanak, már bocs...

Amúgy meg ne divatozz, mert semmi egyéni nincs benne..."

azt veszek fel,ami éppen tetszik,ami számomra kényelmes,nőies és ami tetszik,szóval nem arra vagyok kíváncsi,hogy neked mi NEM TETSZIK,hanem hogy mi:) Fogalom zavar,ezt úgy hívják:)

2011. ápr. 27. 21:09
 9/12 A kérdező kommentje:
na ezt most jól megmondtam :DD szóval:D nem arra vagyok kíváncsi,hogy neked MI NEM TETSZIK,hanem arra,hogy mi tetszik NEKED:) és azt veszek fel,ami éppen tetszik,ami számomra kényelmes és nőies:)Mindenki hordjon olyan ruhát,amiben jól érzi magát:)
2011. ápr. 27. 21:11
 10/12 anonim ***** válasza:

nyugodj meg...ez a válaszoló minden divatkérdéses témához ezt irja:) hogy ne divatozz mert gáz..persze arra nem válaszolt nekem, hogy ő mégis milyen ruhákat hord:):):)

22L

2011. ápr. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!