Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha tegyük fel van egy karórám...

Ha tegyük fel van egy karórám és van egy karkötőm, akkor azt hogy kell hordani egyszerre?

Figyelt kérdés
Most van egy karkötőm,amit jelenleg a bal kezemen hordok,de holnap vagy holnap után tervezek venni egy karórát is. Akkor azt úgy csináljam,hogy a karkötő megy a jobb kezemre,az óra pedig a balra,igaz? (Férfi vagyok)
2011. ápr. 28. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, így ahogy írtad. :)

Nehogy egy karodra tegyed! :)

2011. ápr. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jólvan,akkor jól gondoltam,köszönöm! :)
2011. ápr. 28. 15:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia,szerintem tökmindegy tedd oda ahol neked a kényelmes.Nő vagyok balkezes és a balon hordom az órát.
2011. ápr. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De amúgy van aki a jobb oldalon hordja az órát....

úgyhogy akár cserélgetheted is!

2011. ápr. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, és jobb kezes és jobb kezemen hordom az órát. De ez too late, oylan vastag mint egy gumikarkötő.

szeritnem is ahogy kényelmes, próbálgatsd :D

2011. ápr. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sokak szerint, ha jobb kezeden hordod az órát, akkor "a veled egyneműekhez vonzódsz"... Nem tudom, hol ebben a logika, én mindenesetre balon hordom az órát :D

Amúgy szerintem is úgy hordd, ahogy irtad...

2011. ápr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!