Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, akik csak sima bugyit...

Lányok, akik csak sima bugyit hordtok! Mit szerettek benne? Mitől jobb, mint a francia vagy a tanga?

Figyelt kérdés
Azoknak a válasza is érdekel, akik mást is hordanak, de főleg ezt részesítik előnyben.:)
2011. ápr. 28. 17:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
a kislányok meg az öregek hordanak ilyet:)
2011. ápr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Kényelmes. Nem szeretem, ha a tanga belevág a pitsámba.

Viszont a francia az elég jó kompromisszum. :)

2011. ápr. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

minek hordjak franciát, vagy tangát? majd ha élek nemi életet, vagy lesz barátom, és ha átmegyek hozzá mindenképp valami szép bugyit veszek majd fel, de addig minek, ameddig senki se látja?

amúgy sem hordok olyan gáz bugyikat..

2011. ápr. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A tanga... szerintem nem nőies egy csőgatyából fenéktájon kikandikáló két anyagszál -.-

A franciabugyiba nem lehet betétet tenni azokon a napokon xD

:D

2011. ápr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

Mit szeretek benne? Sok mindent (szép színes csíkos pamut bugyim van, lagoon márka imádom)


Miért jó a sima pamut bugyi? (nem kell csúnyának lennie)

1. kényelmes

2. szellőzik

3. nem szorít, nem csúszik be, nem vág be

4. nem lesz folyásod tőle

5 szellőzik

6. nem kapsz el gombás fertőzést, nem viszketsz tőle


A kényelmes franciabugyival semmi bajom!ha olyan ruhát húzok akkor csipkéset, vagy franciát .


Tanga:

1. csúnya, főleg akinek nagy segge van és szabadon hagyja a narancsbőrt

2.bevág, kényelmetlen, szorít

3. viszket tőle a hüvelyed

4. simán gombát kaphatsz spontán a tangától

5. előforduljhat h a pántja sz*rfoltos lesz

6. hüvelyi folyást idéz elő, mert állandóan birizgálja a hüvelybemenetet--neeem, orgazmust NEM okoz...

2011. ápr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
én hordok rendes bugyit, franciát, tangát. Mostanában tangát annyira nem mert rájöttem hogy egyáltalán nem nőies és csak a kifogástalan alakon mutat jól. Legtöbbször franciát hordok, télen rendeset mikor nem lássa senki.
2011. ápr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
19 12-es!tökéletesen egyetértek
2011. ápr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%

Kb 10 éve hordok tangát, soha semmi bajom sem volt tőle, egyik sem a felsoroltak közül....mondjuk, orgazmusom is csak a levétele után. :D A nadrágomból sem lóg ki, mert figyelek.

Ritkán hordok sima bugyit, alváshoz. Van olyan ismerősöm, aki csak azt tudja hordani, mert neki kényelmetlen a tanga is, a francia is. Nekem nem tetszik, hogy, ha egy kicsit is lejjebb hajol, rögtön látszik a két széle.

2011. ápr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%

Én csak éjszakára hordok sima bugyit, de franciát is csak itthonra.

Utcára csak tanga, nem szeretem, mikor a bugyi alsó vonala ketté vág, vagy átlátszik nadrágon, engem nagyon zavar. (Lehet akármilyen bugyi, mindegyikkel ez van, ezért csak a tanga.)

Tangából viszont csak a pamut, vastagpántos a kényelmes. A vonal-tangákat nem szeretem, műszálasokat szintén nem, meg még amelyiket utálom, az, aminek ilyen hosszú, és vékony ott elől (vagyis széltébe végig sem ér a takarandó részen, viszont feljön a dereka sokáig, az nem jó.)

2011. ápr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

mert a tanga totál bevág nekem, meg a francia is :S de néha franciát szoktam

16L

2011. ápr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!